Akcieatrhy  >  Akcie  >  Opce  >  50 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v listopadu 2016
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 13.12.2016

50 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v listopadu 2016




50 žhavých akcií z listopadu

Sledování nákupu call opcí nám dává představu o tom o které akcie je větší a o které menší zájem. Když obchodníci nakupují call opce znamená to, že důvěřují tomu, že akcie dál poroste, a když se dostane „do peněz“ může opční obchodník realizovat opci a proměnit ji v nákup akcií na stanovené ceně. Pokud je již obchodník v zisku, může akci prodat a zisk realizovat. Pokud zvolí obchodník vhodně cenu opce, lze využít pákový efekt opce a se zhruba desetkrát menším kapitálem ovládat celý obchod. Ztráta je pak omezena na cenu zaplacené opce. Prostor k zisku je při nákupu call opce neomezený, prostor ke ztrátě omezený cenou opce.
 
Kromě call opcí nakupují opční obchodníci také put opce. To jsou opce, které se dostávají „do peněz“ když cena akcie klesá. Nákupy put opcí jsou obvykle ochranou proti poklesu. Za cenu put opce zaplatíme ochranu svého portfolia. Jakmile cena akcie začne klesat, začne narůstat zisk z put opce. 
 
Rozdíl mezi počtem call a put opcí nám dává představu o tom jaký je o akcii zájem. Pokud je číslo kladné, znamená to, že bylo nakoupeno více call opcí, než put opcí a obchodníci svými penězi vyjádřili představu o tom, že cena sledované akcie pravděpodobně poroste. Pokud je číslo záporné, znamená to, že bylo nakoupeno víc put opcí než call opcí a cena sledované akcie bude pravděpodobně klesat. 
 
Jak na tom bylo v listopadu na CBOE 50 akcií s největším rozdílem call a put opcí ukazuje následující tabulka.
 
 
Symbol Name Call Put Call - Put
BAC Bank of America Corp 1 841 001 469 532 1 371 469
FB Facebook Inc 835 318 597 896 237 422
AAPL Apple Inc 963 580 731 349 232 231
MU Micron Technology Inc 227 236 65 503 161 733
TWTR Twitter Inc 244 554 92 286 152 268
MSFT Microsoft Corp 237 529 108 488 129 041
FCX Freeport-McMoRan Inc 223 024 115 211 107 813
C Citigroup Inc 262 850 156 344 106 506
DAL Delta Air Lines Inc 131 901 26 976 104 925
BABA Alibaba Group Holding Ltd 247 403 153 036 94 367
T AT&T Inc 150 785 61 077 89 708
F Ford Motor Co 142 010 56 505 85 505
AMD Advanced Micro Devices Inc 153 537 75 461 78 076
SBUX Starbucks Corp 141 711 65 606 76 105
GILD Gilead Sciences Inc 155 029 79 689 75 340
CLF Cliffs Natural Resources Inc 114 855 50 722 64 133
CIA Citizens Inc/TX 64 201 303 63 898
GE General Electric Co 159 732 96 790 62 942
CSCO Cisco Systems Inc 145 527 84 591 60 936
WLL Whiting Petroleum Corp 99 288 40 054 59 234
SCHW Charles Schwab Corp/The 69 272 11 379 57 893
AKS AK Steel Holding Corp 86 336 29 136 57 200
KO Coca-Cola Co/The 79 144 24 340 54 804
CELG Celgene Corp 81 097 26 691 54 406
PFE Pfizer Inc 125 730 72 052 53 678
MT ArcelorMittal 59 401 5 967 53 434
DVN Devon Energy Corp 60 180 12 051 48 129
X United States Steel Corp 198 787 150 977 47 810
VRX Valeant Pharmaceuticals International Inc 227 130 179 741 47 389
MCD McDonald's Corp 79 038 36 450 42 588
EPD Enterprise Products Partners LP 49 232 7 162 42 070
AAL American Airlines Group Inc 72 148 31 539 40 609
GS Goldman Sachs Group Inc/The 102 709 62 310 40 399
WFM Whole Foods Market Inc 58 790 18 932 39 858
JBLU JetBlue Airways Corp 45 726 6 569 39 157
SQ Square Inc 41 963 3 676 38 287
USB US Bancorp 49 848 12 630 37 218
BMY Bristol-Myers Squibb Co 86 033 49 502 36 531
FIT Fitbit Inc 56 205 21 987 34 218
ABBV AbbVie Inc 50 085 16 366 33 719
TWLO Twilio Inc 53 951 21 200 32 751
NFLX Netflix Inc 203 413 170 956 32 457
LLY Eli Lilly & Co 56 474 24 038 32 436
POT Potash Corp of Saskatchewan Inc 36 410 5 321 31 089
WFC Wells Fargo & Co 225 216 194 550 30 666
SLW Silver Wheaton Corp 53 159 23 240 29 919
DIS Walt Disney Co/The 106 190 76 865 29 325
DVAX Dynavax Technologies Corp 31 441 2 677 28 764
WMT Wal-Mart Stores Inc 76 769 48 569 28 200
AMAT Applied Materials Inc 49 564 21 565 27 999
 
 

50 tonoucích akcií z listopadu

Jak na tom bylo v listopadu na CBOE 50 akcií s největším rozdílem call a put opcí ukazuje následující tabulka.
 
Symbol Name Call Put Call - Put
CHK Chesapeake Energy Corp 123 325 183 298 -59 973
VALE Vale SA 72 845 101 579 -28 734
CAT Caterpillar Inc 53 004 80 079 -27 075
NUAN Nuance Communications Inc 7 236 31 371 -24 135
DB Deutsche Bank AG 35 361 56 468 -21 107
HLF Herbalife Ltd 15 705 32 285 -16 580
GPRO GoPro Inc 83 962 99 825 -15 863
SHLD Sears Holdings Corp 3 846 18 386 -14 540
TCK Teck Resources Ltd 15 172 29 002 -13 830
COF Capital One Financial Corp 7 218 20 488 -13 270
DG Dollar General Corp 10 050 22 130 -12 080
GPS Gap Inc/The 20 831 32 394 -11 563
MTDR Matador Resources Co 1 079 12 337 -11 258
ECA Encana Corp 10 845 21 893 -11 048
IBM International Business Machines Corp 35 141 45 560 -10 419
SAN Banco Santander SA 5 940 16 120 -10 180
SCTY SolarCity Corp 10 082 19 850 -9 768
TSM Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd 1 962 11 594 -9 632
ATVI Activision Blizzard Inc 30 263 38 681 -8 418
DPZ Domino's Pizza Inc 2 542 10 585 -8 043
YPF YPF SA 2 685 10 317 -7 632
MA Mastercard Inc 11 886 19 280 -7 394
ANET Arista Networks Inc 1 582 8 919 -7 337
AIG American International Group Inc 30 029 37 355 -7 326
WDAY Workday Inc 2 771 10 094 -7 323
TAP Molson Coors Brewing Co 5 857 13 133 -7 276
JNJ Johnson & Johnson 33 138 40 313 -7 175
AXP American Express Co 17 068 23 931 -6 863
Z Zillow Group Inc 4 937 11 567 -6 630
ACN Accenture PLC 3 955 10 556 -6 601
TSLA Tesla Motors Inc 153 566 160 082 -6 516
HES Hess Corp 23 167 28 819 -5 652
TSL Trina Solar Ltd 4 453 10 087 -5 634
LNG Cheniere Energy Inc 15 980 21 595 -5 615
NAT Nordic American Tankers Ltd 6 990 12 580 -5 590
TWX Time Warner Inc 18 838 24 370 -5 532
TMO Thermo Fisher Scientific Inc 1 484 6 882 -5 398
MS Morgan Stanley 44 448 49 784 -5 336
SYMC Symantec Corp 7 640 12 912 -5 272
DO Diamond Offshore Drilling Inc 2 478 7 743 -5 265
CMA Comerica Inc 1 863 7 081 -5 218
MOMO Momo Inc 12 115 17 036 -4 921
GD General Dynamics Corp 3 535 8 434 -4 899
CAR Avis Budget Group Inc 4 674 9 391 -4 717
CYH Community Health Systems Inc 3 045 7 469 -4 424
NWL Newell Brands Inc 2 776 7 186 -4 410
GME GameStop Corp 14 807 19 042 -4 235
SLB Schlumberger Ltd 26 193 30 321 -4 128
CSAL Communications Sales & Leasing Inc 2 722 6 698 -3 976
CRUS Cirrus Logic Inc 2 548 6 437 -3 889
 
 
Zdroj: CBOE
 


Zprávy na podobné téma


05.07.2017Co lze očekávat na akciových trzích (SPX, R2000, DJIA), z historického hlediska v červenci 2017?
03.07.2017 DOW JONES INDUSTRIALS
26.06.2017Poměrové grafy – skrytá informace, která dává smysl
25.06.2017Zajiťovatelé shortují euro, americké sektory rotují
21.06.2017Aktuální přehled trhů v 25. týdnu
19.06.2017Elliottova analýza indexu Dow Jones naznačuje krátkodobý pokles
15.06.201750 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v květnu 2017
14.06.2017Co lze očekávat na akciových trzích (SPX, R2000, DJIA), z historického hlediska v červnu 2017?
29.05.2017ES_F E-Mini S&P500 Elliottova analýza
25.05.2017Kumulovaný zisk amerických bank v prvním čtvrtletí meziročně vzrostl o 12,7 %, ukazuje FDIC
24.05.2017Elliottova analýza – DAX a stříbro
18.05.2017Facebook dostal od EK pokutu 110 mil. € za poskytnutí zavádějících informací při převzetí WhatsAppu
17.05.201750 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v dubnu 2017
12.05.2017Co lze očekávat na akciových trzích (SPX, R2000, DJIA), z historického hlediska v květnu 2017?
11.05.2017MONETA Money Bank - Klesající úrokové marže dále sužují ziskovost banky; vysoká dividenda stále na dosah
11.05.2017ČEZ výsledky za 1Q17 pozitivně překvapil, celoroční cíl zvýšen - rozšířený komentář
10.05.2017Wal-Mart zaplatí 300 milionů dolarů za to, že jeho zaměstnanci upláceli, tvrdí Bloomberg
05.05.2017Moneta Money Bank - Klesající čistá úroková marže stále tlačí na nižší ziskovost banky
27.04.2017Akciový index DOW JONES INDUSTRIALS
13.04.2017Růst ekonomiky USA zpomaluje, ale růst cen akcií bude pokračovat
   další >>
Stránka: 1 z 20

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT






Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil48.45+1.17%
Zemní plyn2.9380+0.24%
Zlato1250.10-0.16%
Dow Jones IA3021566.00+0.03%
S&P 5002474.75+0.03%
Nasdaq 1005932.25-0.03%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.
FHFA Housing Pr0.4%0.7%
S&P Case-Sh5.7%5.7%
Consumer Confid121.1116.8

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.747+0.17%
 Británie29.131-0.01%
 Bulharsko13.317+0.05%
 Čína3.307-0.12%
 Dánsko3.502+0.03%
 EMU EURO26.044+0.05%
 Chorvatsko3.513-0.01%
 Japonsko19.986-0.63%
 Kanada17.873+0.01%
 Maďarsko8.528-0.01%
 Norsko2.804+0.48%
 Polsko6.115+0.00%
 Rusko37.344+0.13%
 Švédsko2.724+0.11%
 Švýcarsko23.477-0.67%
 USA22.360-0.03%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.