Akcieatrhy  >  Akcie  >  Opce  >  50 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v prosinci 2016
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 10.01.2017

50 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v prosinci 2016




50 žhavých akcií z prosince

Sledování nákupu call opcí nám dává představu o tom o které akcie je větší a o které menší zájem. Když obchodníci nakupují call opce znamená to, že důvěřují tomu, že akcie dál poroste, a když se dostane „do peněz“ může opční obchodník realizovat opci a proměnit ji v nákup akcií na stanovené ceně. Pokud je již obchodník v zisku, může akci prodat a zisk realizovat. Pokud zvolí obchodník vhodně cenu opce, lze využít pákový efekt opce a se zhruba desetkrát menším kapitálem ovládat celý obchod. Ztráta je pak omezena na cenu zaplacené opce. Prostor k zisku je při nákupu call opce neomezený, prostor ke ztrátě omezený cenou opce.
 
Kromě call opcí nakupují opční obchodníci také put opce. To jsou opce, které se dostávají „do peněz“ když cena akcie klesá. Nákupy put opcí jsou obvykle ochranou proti poklesu. Za cenu put opce zaplatíme ochranu svého portfolia. Jakmile cena akcie začne klesat, začne narůstat zisk z put opce. 
 
Rozdíl mezi počtem call a put opcí nám dává představu o tom jaký je o akcii zájem. Pokud je číslo kladné, znamená to, že bylo nakoupeno více call opcí, než put opcí a obchodníci svými penězi vyjádřili představu o tom, že cena sledované akcie pravděpodobně poroste. Pokud je číslo záporné, znamená to, že bylo nakoupeno víc put opcí než call opcí a cena sledované akcie bude pravděpodobně klesat. 
 
Jak na tom bylo v prosinci na CBOE 50 akcií s největším rozdílem call a put opcí ukazuje následující tabulka.
 
 
Symbol Name Call Put Call-Put
BAC Bank of America Corp 1 098 894 387 974 710 920
AAPL Apple Inc 973 189 599 532 373 657
FB Facebook Inc 550 117 358 589 191 528
MU Micron Technology Inc 253 187 78 669 174 518
CHK Chesapeake Energy Corp 195 448 45 986 149 462
C Citigroup Inc 246 631 109 893 136 738
MSFT Microsoft Corp 230 036 105 152 124 884
TWTR Twitter Inc 197 015 81 104 115 911
GE General Electric Co 233 410 123 646 109 764
AMD Advanced Micro Devices Inc 179 346 82 312 97 034
F Ford Motor Co 154 187 61 376 92 811
GILD Gilead Sciences Inc 141 344 57 441 83 903
INTC Intel Corp 115 874 38 851 77 023
WFC Wells Fargo & Co 169 413 98 875 70 538
NFLX Netflix Inc 226 367 156 413 69 954
NVDA NVIDIA Corp 262 550 194 568 67 982
CLF Cliffs Natural Resources Inc 112 966 45 401 67 565
PFE Pfizer Inc 116 210 50 879 65 331
T AT&T Inc 164 721 100 488 64 233
MGM MGM Resorts International 77 218 17 889 59 329
DIS Walt Disney Co/The 114 231 55 245 58 986
DAL Delta Air Lines Inc 85 220 26 250 58 970
BX Blackstone Group LP/The 69 684 11 066 58 618
MET MetLife Inc 69 224 12 861 56 363
XOM Exxon Mobil Corp 134 564 78 932 55 632
JBLU JetBlue Airways Corp 56 310 3 180 53 130
SBUX Starbucks Corp 94 352 43 750 50 602
JPM JPMorgan Chase & Co 151 677 101 813 49 864
WBA Walgreens Boots Alliance Inc 67 121 18 737 48 384
AKS AK Steel Holding Corp 84 250 36 434 47 816
CSCO Cisco Systems Inc 79 882 34 151 45 731
ETE Energy Transfer Equity LP 54 614 9 767 44 847
BMY Bristol-Myers Squibb Co 77 392 32 946 44 446
FCX Freeport-McMoRan Inc 103 233 61 539 41 694
KMI Kinder Morgan Inc/DE 51 938 13 122 38 816
BBRY BlackBerry Ltd 55 161 16 536 38 625
EBAY eBay Inc 50 712 12 182 38 530
LVS Las Vegas Sands Corp 71 867 33 374 38 493
ABX Barrick Gold Corp 97 274 59 359 37 915
FEYE FireEye Inc 44 865 7 892 36 973
AMZN Amazon.com Inc 236 902 200 708 36 194
VRX Valeant Pharmaceuticals International Inc 127 308 92 426 34 882
WDC Western Digital Corp 52 881 18 895 33 986
WLL Whiting Petroleum Corp 55 302 22 058 33 244
BABA Alibaba Group Holding Ltd 135 336 102 363 32 973
XLNX Xilinx Inc 33 632 1 707 31 925
VZ Verizon Communications Inc 71 545 39 683 31 862
JD JD.com Inc 48 285 17 928 30 357
BP BP PLC 51 121 21 748 29 373
CELG Celgene Corp 48 438 20 194 28 244
 
 

50 tonoucích akcií z prosince

Jak na tom bylo v prosinci na CBOE 50 akcií s největším rozdílem call a put opcí ukazuje následující tabulka.
 
Symbol Name Call Put Call-Put
ALR Alere Inc 530 68 747 -68 217
RAD Rite Aid Corp 68 545 127 241 -58 696
MPC Marathon Petroleum Corp 21 217 58 121 -36 904
KGC Kinross Gold Corp 12 465 39 393 -26 928
CAT Caterpillar Inc 44 272 69 261 -24 989
SHLD Sears Holdings Corp 12 153 36 206 -24 053
HIG Hartford Financial Services Group Inc/The 7 821 29 448 -21 627
GPRO GoPro Inc 32 898 51 132 -18 234
OCN Ocwen Financial Corp 3 709 20 898 -17 189
QEP QEP Resources Inc 191 16 846 -16 655
CYH Community Health Systems Inc 3 718 17 956 -14 238
COF Capital One Financial Corp 8 283 22 436 -14 153
GATX GATX Corp 309 13 303 -12 994
VA Virgin America Inc 256 12 792 -12 536
FOSL Fossil Group Inc 1 193 12 430 -11 237
NAT Nordic American Tankers Ltd 3 252 14 001 -10 749
GME GameStop Corp 5 898 15 591 -9 693
AIRM Air Methods Corp 119 9 071 -8 952
ANF Abercrombie & Fitch Co 12 827 21 739 -8 912
WDAY Workday Inc 8 174 16 163 -7 989
ORCL Oracle Corp 64 205 71 987 -7 782
WTW Weight Watchers International Inc 10 621 17 767 -7 146
COG Cabot Oil & Gas Corp 15 373 22 232 -6 859
TSM Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd 983 7 269 -6 286
SAN Banco Santander SA 11 514 17 749 -6 235
CNI Canadian National Railway Co 843 6 984 -6 141
NKTR Nektar Therapeutics 1 866 7 907 -6 041
CVX Chevron Corp 63 004 68 782 -5 778
ACN Accenture PLC 6 768 12 518 -5 750
CDZI Cadiz Inc 103 5 639 -5 536
TV Grupo Televisa SAB 522 5 956 -5 434
HLF Herbalife Ltd 14 487 19 792 -5 305
ESRX Express Scripts Holding Co 17 596 22 792 -5 196
NEM Newmont Mining Corp 29 428 34 481 -5 053
CIEN Ciena Corp 9 720 14 309 -4 589
AMTD TD Ameritrade Holding Corp 4 992 9 558 -4 566
DPZ Domino's Pizza Inc 1 123 5 431 -4 308
KBH KB Home 3 495 7 663 -4 168
TLRD Tailored Brands Inc 3 342 7 253 -3 911
LSI Life Storage Inc 49 3 861 -3 812
HAL Halliburton Co 45 616 49 385 -3 769
AXP American Express Co 17 188 20 850 -3 662
PIP PharmAthene Inc 80 3 570 -3 490
IOC InterOil Corp 493 3 980 -3 487
CAR Avis Budget Group Inc 2 164 5 643 -3 479
SEAS SeaWorld Entertainment Inc 1 397 4 609 -3 212
RH RH 16 825 19 915 -3 090
SUN Sunoco LP 8 548 11 549 -3 001
SLB Schlumberger Ltd 21 611 24 607 -2 996
CHS Chico's FAS Inc 314 3 108 -2 794
 
 
Zdroj: CBOE
 
 
 


Zprávy na podobné téma


18.05.2017Facebook dostal od EK pokutu 110 mil. € za poskytnutí zavádějících informací při převzetí WhatsAppu
17.05.201750 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v dubnu 2017
12.05.2017Co lze očekávat na akciových trzích (SPX, R2000, DJIA), z historického hlediska v květnu 2017?
11.05.2017MONETA Money Bank - Klesající úrokové marže dále sužují ziskovost banky; vysoká dividenda stále na dosah
11.05.2017ČEZ výsledky za 1Q17 pozitivně překvapil, celoroční cíl zvýšen - rozšířený komentář
10.05.2017Wal-Mart zaplatí 300 milionů dolarů za to, že jeho zaměstnanci upláceli, tvrdí Bloomberg
05.05.2017Moneta Money Bank - Klesající čistá úroková marže stále tlačí na nižší ziskovost banky
27.04.2017Akciový index DOW JONES INDUSTRIALS
13.04.2017Růst ekonomiky USA zpomaluje, ale růst cen akcií bude pokračovat
07.04.201750 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v březnu 2017
05.04.201710 nejlepších a nejhorších sektorů v USA v lednu až březnu 2017
04.04.2017Co lze očekávat na akciových trzích (SPX, R2000, DJIA), z historického hlediska v dubnu 2017?
31.03.2017900 denní cyklus SP500 naznačuje nastávající trable
30.03.2017Elliottova analýza SP500 a měnového páru GBPUSD
29.03.2017Finanční kasino a bohatství národů
24.03.2017Elliottova analýza USDJPY a Nasdaq 100
22.03.2017Elliottova analýza USDCAD a SP500
14.03.2017Cílová hodnota SPX na úrovni 2700
09.03.2017Elliottova analýza EURJPY a SP500
08.03.201750 žhavých a tonoucích akcií z pohledu opčních obchodníků v únoru 2017
   další >>
Stránka: 1 z 19

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT






Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil51.50+0.72%
Zemní plyn3.2270-3.09%
Zlato1255.60-0.46%
Dow Jones IA3020920.00+0.20%
S&P 5002396.75+0.17%
Nasdaq 1005699.25-0.05%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.
New Home Sales569K605K

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.695+0.17%
 Británie30.678-0.22%
 Bulharsko13.527-0.32%
 Čína3.417-0.45%
 Dánsko3.554-0.31%
 EMU EURO26.457-0.32%
 Chorvatsko3.560-0.24%
 Japonsko21.190-0.32%
 Kanada17.514+0.13%
 Maďarsko8.570-0.39%
 Norsko2.825-0.18%
 Polsko6.295-0.37%
 Rusko41.948+0.48%
 Švédsko2.716-0.01%
 Švýcarsko24.256-0.11%
 USA23.637+0.04%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.