Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 13.02.2014

Akcie roku 2014: Růstové akcie. Část třetí, závěrečná
World Acceptance Corporation (WRLD)
World Acceptance Corporation provozuje finanční služby v oblasti malých, větších krátkodobých i střednědobých půjček. Financuje související úvěrové pojišťovny, a doplňkové služby pro malé společnosti i pro jednotlivé osoby.   
Carters Inc (CRI)
Carters, Inc. navrhuje, vyrábí a prodává značkové oblečení pro kojence a malé děti v USA. Společnost nabízí své výrobky pod názvy Carters, Child of Mine, Just One You, Precious Firsts, OshKosh a další.
Medium Cap (tržní kapitalizace mezi 1 až 5 mld. USD) 20% růst EPS


MasTec Inc (MTZ)
MasTec, Inc. je stavební společnost, která buduje infrastrukturní stavby v Severní Americe.


 
Small Cap (tržní kapitalizace do 1 miliardy USD) 15-20% růst EPS

 
Liquidity Services Inc (LQDT)
Liquidity Services, Inc. provozuje online aukce s nejrůznějšími aktivy. Prodávající a nakupující mohou obchodovat v online aukční místnosti a realizovat své nákupy a prodeje.  
 

 
Bio-Reference Laboratories Inc (BRLI)
Bio-Reference Laboratories, Inc., provozuje klinické testovací laboratoře. Nabízí testování, informační a související služby pro medicínské prostředí, nemocnice, lékaře a pro státní správu.
 Small Cap (tržní kapitalizace do 1 miliardy USD) 20% růst EPS a vyšší

 
Computer Task Group, Incorporated (CTG)
Computer Task Group, Incorporated je informační a technologická společnost, která poskytuje IT služby v Severní Americe a v Evropě.
 

 
 
Echo Global Logistics, Inc (ECHO)
Echo Global Logistics, Inc. dodává technologie a poskytuje řešení pro řízení logistických a dopravních služeb a dopravy. Společnost využívá vlastní technologii k shromažďování, analýze a řízení sítě poskytovatelů přepravních služeb, což umožňuje uspokojit přepravní a logistické požadavky 28500 klientů.


 
 
 
Virtusa Corp (VRTU)
Virtusa Corporation je informační a technologická společnost, která poskytuje IT služby. Společnost nabízí informační technologie, obchodní konzultace, aplikační podporu, údržbu, vývoj a systémovou integraci IT.


 
 
 
Poznámka

Seznam výše uvedených společností představuje z mého pohledu akcie, které mají rozumné ohodnocení na současné ceně akcie a u kterých lze očekávat soustavný růst zisku. V seznamu nejsou zařazeny mnohé akcie, které jsou z mého pohledu nadhodnoceny, i když z jiného pohledu mohou být atraktivní. Na druhou stranu v seznamu mohou chybět zajímavé společnosti s potenciálem k vysokému růstu. Každý investor si musí udělat svůj pohled na předkládané možnosti, pokud chce být ve svém investování úspěšný.

Závěr a zhodnocení

Investování do růstových akcií není pro každého a rozhodně se nehodí pro ty, kdo mají potíže se srdcem. Nicméně, pro ty, kdo mají žaludek na to se vypořádat s vyšší volatilitou a vyšším rizikem se mohou dočkat z dlouhodobého pohledu velmi zajímavého zhodnocení. Veliký zisk a výhoda investování do růstových akcií souvisí především a hlavně s ochotou podstoupit dlouhodobý investiční horizont. U mnoha růstových akcií může být krátkodobá volatilita extrémní a její zvládnutí je proto emocionálně velmi náročné.

Jediným způsobem jak získat výhodu z držení rychle rostoucích akcií je dlouhodobý investiční záměr. Síla rychle rostoucí akcie se projeví jen prostřednictvím stále rostoucího zisku a exponenciální růst zisku musí mít čas, aby se naplno projevil. Složené úročení potřebuje čas. Pokud je vaším cílem růst bohatství, pak rychle rostoucí akcie mohou být prostředkem k jeho dosažení. Jak bylo uvedeno dříve. Můžete nakoupit i momentálně nadhodnocené akcie (s vyšším P/E) a stejně můžete dosáhnout pro vás zajímavého zisku. Pokud však budete vstupovat do podhodnocených, nebo akcií na správné hodnotě, pak si snížíte riziko a budete mít výhodu z hlediska dlouhodobé návratnosti.

Čtěte dále:
Akcie roku 2014: Růstové akcie. Část první
Akcie roku 2014: Růstové akcie. Část druhá

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Chuck Carnevale, FastGraphVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.