Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Zlato  >  Americké vládní dluhopisy a zlato – staří známí
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 25.01.2017

Americké vládní dluhopisy a zlato – staří známí
Začneme pohledem na týdenní TLT, což je ETF 20 letých vládních dluhopisů USA. Vidíme, že se zde v minulém létě vytvořila vrcholová formace hlava a ramena. Tato H&S formace je otáčející a vyznačuje konec rostoucího trhu, který byl přítomen mnoho let. V grafu je vyznačena hnědá oblast podpory a resistence, která nyní funguje jako podpora.
 
 
 
Následuje 15 letý měsíční graf TLT, který ukazuje pětibodový rostoucí lichoběžník, který je známkou poklesu. Tento lichoběžník prorazil směrem dolů v listopadu minulého roku. Testování by mohlo přijít na úrovni 129,75.
 
 
 
TMV je 3 X short TLT.
 
 
 
Poslední graf je složený, kde TLT je nahoře a zlato dole. Není to úplně dokonalá korelace, ale je vidět, že oba instrumenty se pohybují v posledním roce spolu. GLD nyní testuje svoji čáru krku, což je podpora a resistence za poslední rok a něco. Pokud se GLD udrží nad ní a nad čarou podpory a resistence, mohou se opět objevit nakupující. Nyní se GLD nachází v kritickém okamžiku.
 
 
 
 
Zdroj: Rambus Chartology
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.