Akcieatrhy  >  Akcie  >  Fundamentalni-analyza  >  Amgen, levná akcie – řada trháků ve vývoji
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 24.09.2015

Amgen, levná akcie – řada trháků ve vývoji
Z obvyklého pohledu prudce růstových biotechnologických akcií se Amgen jeví být pozadu. Nicméně investoři kladoucí důraz na hodnotu – buďte ve střehu.
 
Na akcii Amgen hleděl trh jako na nekvalitní zboží ješ....
Celý obsah tohoto článku mohou zobrazit pouze platící registrovaní uživatelé v sekci AKCIEATRHYPREMIUM. Prosíme Přihlaste se nebo se Registrujte.Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.