Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Bankovní index
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 21.09.2016

Bankovní index
Když se podíváme na bankovní index pomocí grafu point and figures (piškvorky) tak získáme celkový pohled, který není ovlivněn časovou osou. Jedná se pouze o cenový graf. 
 
Vidíme zde silnou trendovou čáru z roku 2007 až po současnost. Vytváří se zde trojúhelníková formace s tím, že může brzo dojít k proražení podpory, nebo resistence. 
 
Jaký bude důsledek proražení, ať v jednom, nebo druhém směru? 
 
Pokud cena prorazí směrem vzhůru, bude to pozitivní pro trhy. Když prorazí směrem dolů, nastanou všem zlé časy. Takže buďte opatrní a sledujte, která z těchto očekávaných událostí nastane. 
 
 
 
Zdroj: Marty Chenard
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.