Akcieatrhy  >  Komodity  >  Bitcoin proráží směrem vzhůru
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 20.04.2016

Bitcoin proráží směrem vzhůru
I když to v posledním období vypadalo, že z technického hlediska bychom mohli být ohledně bitcoinu skeptičtí, tak poslední vývoj je pozitivní, protož kryptoměna prorazila směrem vzhůru. Když se podíváme na Bollingerový pásy, tak vidíme, že jsou velmi těsné a po několik týdnů postupují stranou. Vytvořil se tak masivní tlak, který byl nyní uvolněn pohybem vzhůru. Můžeme nyní stát na začátku silného růstu. Také oscilátor stochastic vypadá na rúst. Současný vývoj pomalého tlaku vzhůru za nízké volatility je pozitivní. Cena se tlačí pomalu vzhůru. Následující cíl je zóna resistence mezi 480 až 500 USD. Zatím se cena bitckoinu zhodnotila o 14 %.


 
Pokud by tento scénář pro rostoucí trh nevyšel, tak rozhodující hladinou by byl pokles pod úroveň 50 denního klouzavého průměru na úrovni 418 USD. To by mohlo vyvolat další větší pokles ke klouzavému průměru 200 dní na úrovni 380 USD. Indikátor Parabolický Sar vydá prodejní signál na úrovni pod 414 USD. 
 
Prozatím se však pohybujeme vzhůru, a pokud jste v trhu, šlo by posunout příkaz Stop Loss na úroveň 410 USD. Pokud jste v obchodě, tak se ho držte, nicméně tato úroveň však není vhodná pro vstup do pozice. 

Stop Loss: Posunutí na úroveň 410 USD
Cílová cena: 800 USD
Časový horizont: 6 až 18 měsíců
Úvodní poměr risk / zisk: Risk 80 USD / Zisk 430 USD = 1 : 5,4 (velmi dobrý poměr)
Velikost obchodu: Neriskujte víc než 1 % svého účtu.
 
 
Zdroj: Florian Grummes
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.