Akcieatrhy  >  Komodity  >  Bitcoin – zisky necháme růst
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 24.06.2016

Bitcoin – zisky necháme růst
Bitcoin se nachází v rostoucím trhu a pokud jste investovali na úrovni 372 USD, tak nyní jste v zisku 78 %. Nyní tedy přichází ta těžká otázka. Jak velký prostor hodláte ponechat této rostoucí investici? Určitě chcete využít růstu do poslední kapky a zároveň chcete omezit množství investovaných peněz v obchodě a snížit riziko. Pro dlouhodobé strategie se jako vhodný způsob jeví vlečený příkaz stop (trailing stop). Pokud ho nastavíme na pokles 25 %, tak se dostaneme k úrovni 580 USD. Lepší je nastavovat trailing stop podle volatility. Pokud volatilitu vyjádřenou indikátorem Average true range vynásobíme třikrát, dostaneme se k úrovni 655 USD. Stejně tak jde do naší strategie zahrnout úroveň podpory a resistence. 
 
Úroveň cílové ceny tohoto obchodu se nyní nachází na psychologické hranici 1000 USD. Původní hranice 800 USD poslouží k částečné realizaci zisku. Nicméně dá se předpokládat, že než se bitcoin vydá k cílové ceně, ještě otestuje zónu průrazu na úrovni okolo 500 USD. Pokles k úrovni 565 USD je velmi pravděpodobný. Tohoto poklesu můžeme využít k dokoupení pozice.

 
Řízení pozice: Držte svoji pozici, nenakupujte na současných úrovních. Dokup je možný na úrovni okolo 575 USD.
Stopp Loss: Posuneme příkaz zastavení ztrát na úroveň 460 USD.
Profit Target: cílová cena zůstává na 800 a 1000 USD
Časový rámec 6 – 18 měsíců
Vstupní riziko (80 USD) / Zisk (430 USD) = 1 : 5,4 (velmi dobrý poměr risk /zisk)
Velikost pozice: Neriskujte víc než 1 % svého účtu.
 
Zdroj: Florian Grummes
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 12.07.2016

Bitcoin – zisky necháme růst
Bitcoin se nyní nachází v růstovém trhu a my jsme vstupovali do spekulace na růst na ceně 372 USD. Podle předpokladu se v minulých dvou týdnech dostal bitcoin pod prodejní tlak a to umožnilo dokoupit pozici na úrovni ceny těsně pod 575 USD. Nyní je cena výš od této úrovně o 14,5 %. Nyní bude bitcoin zřejmě potřebovat nějaký čas, než se vyrovná s posledním silným průrazem a růstem zisků. Vypadá to, že se formuje trojúhelníková formace.

 
Cílová cena obchodu se však z technického hlediska nachází na úrovni 1000 dolarů, takže nejlepší strategií nyní je nechat své zisky růst. Příkaz na zastavení ztrát posuneme na hodnotu 465 USD za bitcoin. Máme plně zainvestováno a teď nezbývá než čekat.
 
Řízení pozicedržíme obchodní pozici
Stopp LossPosuneme příkaz zastavení ztrát na úroveň 465 USD (denní zavírací cena).
Profit Target: cílová cena zůstává na 800 a 1000 USD
Časový rámec 6 – 18 měsíců
Vstupní riziko (80 USD) / Zisk (430 USD) = 1 : 5,4 (velmi dobrý poměr risk /zisk)
Velikost pozice: Neriskujte víc než 1 % svého účtu.
 
Zdroj: Florian Grummes
 


Zprávy na podobné téma


   další >>
Stránka: 1 z 22

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.