Akcieatrhy  >  Kurzy-men  >  Bitcoiny  >  Bitcoin zprávy: Bitcoin se nehýbe.
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 02.06.2015

Bitcoin zprávy: Bitcoin se nehýbe.
V krátkosti: spekulativní pozice na pokles, zastavení ztrát na 247 USD, výběr zisku na 153 USD
 
Investor do bitcoinů, Barry Silbert se domnívá, že společnosti, jako Western Union a MoneyGram by mohly být postiženy konkurencí bitcoinu. Na příkladu Kodaku vidíme, jak mohou dopadnout velmi dobře etablované společnosti, pokud se pružně nepřizpůsobí vývoji inovačních technologií. 
 
Finanční servisní společnosti jako Western Union a MoneyGram jsou podle Silberta na tom podobně jako Kodak: „Potřebujete přesunovat peníze okamžitě, na libovolné místo a pokud možno zadarmo,“ říká Silbert. „Zavedené společnosti mají příležitost zahrnout bitcoin do svého podnikání, ale nedělají to, ani o tom neuvažují. To je pomalu ale jistě dovede do hrobu,“ dodává. 
 
I když má bitcoin potenciál změnit platební systém ve světě, určitě půjde o pomalý proces s důrazem na slovo pomalý. Pokud to půjde dobře, uvidíme první náznaky změ za několik let. Vývoj bitcoinových technologií zabere nějaký čas a to samé se týká regulace bitcoinu. Může dojít k tomu, že nastoupí úplně nová pravidla platná pouze pro kryptoměny, nebo pro celé digitální platební systémy. 
 
Nicméně to také znamená, že společnosti jako Western Union a MoneyGram zatím mohou být v klidu. Mají plno času na to se přizpůsobit, pokud to bude nutné. To samé platí pro karetní společnosti, jako Visa, Mastercard a další. Osud Kodaku je u platebních společností ještě velmi vzdálen.
 
Teď se soustředíme na grafy.
 
 
 


Na grafu nevidíme žádné změny. Cena se pohybuje téměř bez pohybu stranou a obchodní objem je minimální. Situace je nudná a nezbývá než čekat, jak se bude vyvíjet dál. Není to však beznadějné. Dlouhý pohyb stranou obvykle vyústí do silného pohybu ať již jedním, nebo druhým směrem. 
 
 
 

 
Na dlouhodobém grafu BTC-e nemáme také žádnou změnu. Bitcoin zůstává pod hranicí 250 USD. Pokud se vydá směrem k hranici 200 a prorazí ji, bude to známka začátku očekávaného poklesu. Pokud se vydá vzhůru, ukončí tuto spekulaci příkaz stop.
 
Souhrn: spekulativní pozice na pokles je zdá se na místě.
Krátkodobá obchodní pozice: spekulativní pozice na pokles, zastavení ztrát na 247 USD, výběr zisku na 153 USD
 
 
Redakce www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Mike McAra
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.