Akcieatrhy  >  Investice  >  Bitcoiny  >  Bitcoin zprávy: spekulace na pokles
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 23.03.2015

Bitcoin zprávy: spekulace na pokles
V krátkosti: spekulace na pokles, zastavení ztrát na 283 USD, výběr zisků na 153 USD
 
Intel se možná poohlíží po bitcoinu. Technologický gigant se asi také začíná orientovat na bitcoin, protože inzeruje pracovní pozici pro kryptografa, který by se připojil ke „Speciální inovativní projektové skupině“ v laboratořích Intelu. Inzerovaná pozice požaduje kandidáta, který bude „zkoumat hardwarové a softwarové možnosti a zlepšovat účinnost, robustnost a škálovatelnost otevřených účetních systémů.“ Dále se uvádí: „Bude pracovat v týmu distribuovaných systémů, operačních systémů a bezpečnostních technologií. Kandidát by se měl zaměřovat na vývoj špičkových kryptologických algoritmů pro ověřování transakcí v otevřených, decentralizovaných účetních systémech.“
 
Již jsme zaslechli, že IBM se angažuje ve vývoji své vlastní verze digitální měny. Nyní vidíme, že se také Intel začíná pracovat na kryptoměnách. Samozřejmě, jedna pracovní pozice není nic pro posouzení toho, zda ze strany Intelu jde o vážný zájem. Na to si budeme muset počkat. Nicméně se ukazuje, že bitcoin pomalu ale jistě proniká do nejrůznějších částí technologického sektoru. Intel na první pohled určitě nepůsobí jako společnost, která by měla nějaký větší zájem o digitální měnu. Je to přece hlavně výrobce hardwaru. Nicméně snaha o prozkoumání digitálních měn a účetních systémů možná naznačuje, že jde o mnohem víc, než jen o převody peněz. Bude určitě zajímavé zjistit s čím v oblasti bitcoinu Intel přijde. 
 
Nyní přejdeme ke grafům.
 
 
 
Významný pohyb se odehrál na předposlední svíčce. Tento vývoj byl mírně korigován poslední svíčkou, ale obchodní objem byl menší a cenový nárůst byl jen malý. To znamená, že v objemu byly schovány další prodejní příkazy. Důležité je, že nedošlo k podstatným cenovým ziskům. Bitcoin zůstává nad 250 USD, ale nedošlo k vymazání ztrát, což by mohlo znamenat, že krátkodobý rostoucí trend byl zastaven.
 
Hlavní obavy můžeme mít z dalšího vývoje, pokud by došlo k nárůstu ceny doprovázenému velikým objemem. Pokud bude obchodní objem malý a cena se bude pohybovat stranou, může to být začátek dalšího významného poklesu. Rostoucí trend vypadá na to, že se vyčerpal a současný vývoj je možná předzvěstí dalšího dlouhodobého poklesu.
 
 
 
Na dlouhodobém grafu BTC-e vidíme momentální vývoj. Bitcoin uzavřel pod rostoucí trendovou černou po oba dny a nevypadá to na nějakou snahu o obrat. Současný pokles tedy vypadá významně a možná se dočkáme dalšího poklesu. 
 
Indikátor RSI ukazuje, že je bitcoin překoupený a má plno místa, než dosáhne přeprodané oblasti. To by mohlo znamenat, že se dočkáme průrazu zelené trendové čáry. Veliký prodejní objem a nedostatek nákupního objemu s minimálním zotavením naznačují, že zde existuje dostatečný prostor pro další pokles. Jedině, kdybychom se nedočkali v brzké době průrazu spodní zelené trendové čáry na úrovni 250 USD by to mohlo znamenat zastavení poklesu. Zatím zde takové známky nejsou, tedy odhadujeme, že bude následovat další pokles. Z těchto důvodů se domníváme, že je možné vstoupit do spekulativní pozice na pokles.
 
Souhrn: domníváme se, že je vhodné spekulovat na pokles.
Krátkodobá obchodní pozice: spekulace na pokles, zastavení ztrát na 283 USD, výběr zisků na 153 USD
 
 
Redakce www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Mike McAra
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.