Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 21.01.2015

Bitcoinové zpravodajství – bitcoin stále v poklesu
Krátce: žádné spekulativní pozice.
Pro komunitu okolo bitcoinu není důležitá jen cena. Záleží také na vývoji protokolu, který bude jednoduchý a bezpečný. To je podle našeho názoru jedním z nejdůležitějších úkolů pro nejbližší období. Bez toho nebude kryptoměna úspěšná. Vypadá, že se záměrem s tím něco udělat přichází bitcoinový systém zvaný Bitcoin Box. Měl by to být terminál pro zprostředkování výměny bitcoinů nez toho, aby byl připojen na internet. Místo internetu má používat NFC komunikaci (Near Field Communications) a také Bluetooth.
 
Bude zajímavé sledovat, jak se tento pokus ujme. Pokud ano, mělo by to přinést další rozvoj a zjednodušení při platbě bitcoiny. Složitost platby je v dnešní době to, co nejvíce omezuje další rozšíření bitcoinu
 
Nyní se soustředíme na grafy.


 
Na BitStampu vidíme, že se bitcoin pohybuje nad klesající trendovou čarou. Poté, co došlo k výprodeji se situace uklidnila a v současné době cena postupuje stranou. Objemy obchodů se také zmenšují, to znamená, že hlavní nápor prodávajících opadl a nízké objemy spolu s mírným růstem svědčí o tom, že prodávající vymizeli. 
 
Bitcoin se naposledy obchodoval na úrovni 215 USD, ale poté poklesl k úrovni 205 USD. Nicméně nízký obchodní objem neznamená, že by šlo o nějaký další pokles. Nicméně technicky je měna stále v poklesu. Pro potvrzení změny trendu by bylo potřeba, aby měna zůstala nad úrovní 200 USD a aby uzavřela nad úrovní klesající trendové čáry.
 


Na dlohodobém grafu BTC-e vidíme, že pohyb vzhůru je relativně slabý. Nedošlo k proražení zde zakreslených klesajících trendových čar. Bitcoin se pohybuje nad úrovní 200 USD (čárkovaná čára), ale tento pohyb není moc silný.
 
Pokud se cena udrží nad 200 USD, dá se očekávat postupný růst, v opačném případě budeme čekat, jestli cena otestuje své lokální minimum. V každém případě zatím nejsou vidět signály pro vstup do obchodů na růst. Situace je nejasná a není vhodná pro vstup do libovolného směru.
 
Souhrn: nedoporučujeme vstup do spekulace na pokles, ani na vzestup
 
Obchodní pozice: žádné
.
 
Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Mike McAra
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.