Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 01.12.2014

Bitcoinové zpravodajství: vytvořil se lokální vrchol?V krátkosti: žádné obchodní pozice
 

 
Dvě poslední svíčky na grafu BitStampu indikují prodejní tlak. Bitcoin klesl k úrovni 370 USD, objem byl významně vysoký. Vytvoření horních knotů na svíčkách v minulých dnech znamená, že při pokusu o růst se část obchodníků rozhoduje prodávat a sráží cenu dolů. Dokud tento prodejní tlak nezmizí, nelze očekávat podstatnější růst. 
 
Jaká je tedy situace?
 
Poslední svíčka byla poprvé výrazně klesající. Po sérii neúspěšných pokusů o růst to tedy celkově vypadá, že se vrací klesající trend. Na druhé straně intradenní vývoj byl částečně rostoucí a došlo k částečnému zhodnocení z úrovně 370 na 375 USD. Nicméně tento intradenní růst nebyl doprovázen odpovídajícím objemem obchodů. Růstové objemy byly výrazně menší než ty před několika dny. Celkově to tedy vypadá v několika následujících dnech na celkový pokles. 

 
Na dlouhodobém brafu BTC-e nevidíme žádnou výraznější změnu. Bitcoin se stále pohybuje v oblasti mezi 350 a 400 USD. Situace vypadá poklesově a poslední vrchol lze chápat, jako lokální maximum. Situace se stále může vrátit k růstu, ale zatím to tak nevypadá.
 
Ze současného pohledu se situace jeví spíš pro pokles. Nicméně z trhu zatím přichází smíšené signály, které naznačují, že trh hledá směr. Z našeho pohledu je tedy vhodné nevstupovat zatím do žádné pozice a počkat, až trh vydá jasnější signál o svém směru. 
 
Závěrem, lze říci, že nevidíme žádné důvody pro vstup do obchodu na pokles ani na vzestup.
 
Obchodní pozice: žádná obchodní pozice.

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Mike McAra 
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.