Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Zlato  >  Cena zlata a cena stříbra v minulém 18. týdnu 2016 a výhled
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 02.05.2016

Cena zlata a cena stříbra v minulém 18. týdnu 2016 a výhled
Následují cenové grafy, jak se vyvíjela v minulém týdnu cena zlata a cena stříbra. Zlato i stříbro jsou klasické investice. Pravidelná analýza zahrnuje vývoj, ke kterému došlo v minulém týdnu. Grafy zahrnují ticker GLD, což je akciový fond sledující cenu zlata na NYSE (New York Stock Exchange), SLV, což je akciový fond sledující cenu stříbra na NYSE, GDX je akciový fond sledující cenu těžařů drahých kovů na NYSE, stříbro, XGD.TO je akciový index sledující cenu zlata na Torontské burze v Kanadě a CEF je kanadský akciový index sledující drahé kovy na Torontské burze v Kanadě (Toronto Stock Exchange).
 
 
 
GLD – po nákupním signálu
 
 
 
 
SLV – po nákupním signálu
 
 
 
 
GDX – po nákupním signálu
 
 
 
 
XGD.TO – po nákupním signálu
 
 
 
 
CEF – po nákupním signálu
 
 
 
 
Překonání maxima roku 2015 bude pro budoucí vývoj velmi pozitivní.
 


 
Stříbro si hraje na honěnou a také cílí na maximum roku 2015
 

Výhled na další týden

Dlouhodobý vývoj – vznik nového nákupního signálu, byl ukončen prodejní signál z března 2012.
Krátkodobý vývoj – po nákupních signálech
Sektorový cyklus zlata – roste
Jakmile bude potvrzen růstový trh, lze začít s nákupem / akumulací zlata na cyklických minimech, stejně jako tomu bylo na začátku roku 2001.
 
 
Zdroj: Jack Chan 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.