Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Zlato  >  Cena zlata a cena stříbra v minulém 26. týdnu 2015 a výhled
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 29.06.2015

Cena zlata a cena stříbra v minulém 26. týdnu 2015 a výhled
Následují cenové grafy, jak se vyvíjela v minulém týdnu cena zlata a cena stříbra. Zlato i stříbro jsou klasické investice. Pravidelná analýza zahrnuje vývoj, ke kterému došlo v minulém týdnu. Grafy zahrnují ticker GLD, což je akciový fond sledující cenu zlata na NYSE (New York Stock Exchange), SLV, což je akciový fond sledující cenu stříbra na NYSE, GDX je akciový fond sledující cenu těžařů drahých kovů na NYSE, stříbro, XGD.TO je akciový index sledující cenu zlata na Torontské burze v Kanadě a CEF je kanadský akciový index sledující drahé kovy na Torontské burze v Kanadě (Toronto Stock Exchange).
 


GLD – nákupní signál selhal, což je běžné v klesajících trzích
SLV – po prodejním signálu
GDX – po prodejním signálu
XGD.TO – po prodejním signálu
CEF – po prodejním signálu
Podpora selhala a dlouhodobý klesající trend pokračuje.
Od svého vrcholu v roce 2011 klesající trh ve zlatém sektoru prorazil každou konsolidaci, které přicházely pravidelně v každém následujícím roce. Dokud se situace nezmění a dlouhodobý trend neskončí, je třeba udržet pokušení o vstupy na růst na uzdě.


 
Závěr
Dlouhodobý vývoj – po hlavním prodejním signálu z března 2012, kdy $HUI byl na úrovni 550.
Krátkodobý vývoj – po prodejních signálech
Sektorový cyklus zlata – od 16. května klesá
Opatrnost je namístě.
 
 
Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Jack Chan 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.