Akcieatrhy  >  Ekonomika  >  Česká investiční konference, PR článek.
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 17.09.2015

Česká investiční konference, PR článek.


 

Česká investiční konference opět
představí reálné tipy české investiční
špičky
 
Po úspěšném prvním ročníku, kdy byla Česká investiční konference označována za investiční událost roku, přichází ročník druhý. 2. Česká investiční konference se uskuteční 5. – 6. listopadu 2015 v hotelu Pyramida v Praze.

První den bude věnován prezentacím deseti nejlepších českých a slovenských profesionálních investorů a jednoho zahraničního hosta. Posluchači mohou porovnat alternativní investiční přístupy, jako jsou například focus investing Jána Hájka (IS České spořitelny), zaměření na absolutní výnos prezentované Alešem Vávrou (Metatron Capital) nebo hodnotové investování Daniela Gladiše (Vltava Fund). Na konferenci kromě nich vystoupí investiční manažeři ze společností Privatbanka, Meridon Global Equity Fund, Proxima Alfa Trade, Verdi Capital, Charles Bridge Global Macro Fund, ČSOB Asset Management, Tuffieh Fund, Emun Partners, BH Securities a Quintessential Capital Management.

Druhý den konference nabídne čtyři praktické workshopy na téma Bezrizikové akcie, Jak nalézt kvalitní růstovou akcii, Nebojte se opcí nebo Jak poznat, kdy přijde další recese. Formát konference je maximálně interaktivní, tak, aby účastníci měli neformální prostor konzultovat s řečníky i během podvečerního rautu. Daniel Gladiš, který společně s Lenkou Schánovou konferenci organizuje, k tomu říká: „Náš cíl zůstává stejný jako loni. Umožnit setkání české širší investiční veřejnosti s nejlepšími českými investičními manažery. Konference je určena pro každého, kdo investuje nebo se k tomu chystá, chce se něco nového přiučit a lépe se v tomto odvětví zorientovat. Největší přidanou hodnotu zdezřejmě naleznou ti potenciální investoři, kteří hledají investičního manažera, který by jim svým charakterem i investiční strategií nejlépe vyhovoval. Naše konference bude pro toto poznávání opět ideálním místem.“

Pro další informace kontaktujte organizátory konference:

Lenka Schánová, Schanova s.r.o, tel. 606 771 767
Daniel Gladiš, Vltava Fund, tel. 602 721 282

Podrobné informace o České investiční konferenci naleznete též naVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.