Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Cílová hodnota SPX na úrovni 2700
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 14.03.2017

Cílová hodnota SPX na úrovni 2700
Když se zaměříme na vývoj indexu SPX od roku 2009 tak z hlediska Eliottových vln vidíme, že vlna 3 (modrá) skončila v květnu 2015 a následuje vývoj vlny 3 (zelená).
 
Konec roku 2015 lze jistě vyhodnotit jako vlnu 4 s výjimkou maxima z května, které vytvořilo divergenci na indikátoru RSI. Vlna 3 mívá obvykle silnou odezvu v indikátoru RSI (podobně, jako je tomu nyní).
 
Pokud se SPX skutečně nachází ve vlně 3 (zelená) pak vlna v by se měla nacházet na úrovni 100 ¨%, případně 162 % vlny 1 z roku 2009 – 10. Protož hodnoty 100 % bylo dosaženo, zůstává ve hře hodnota 162 %. Z toho plyne další cílová úroveň na hladině 2700. 
 
Pokud bychom použili druhé číslování (modré) pak vlna 5 z roku 2009 by měla být na úrovni 61,8 % z let 2009 – 2015, pak cílová cena by se měla nacházet na úrovni 61,8 % a to vychází – opět na hodnotu 2700.
 
 
 
Zdroj: Ed Carlson
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.