Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 24.09.2013

Cílové ceny akcií z 23. září 2013
American Electric Power Co. Inc. (NYSE:AEP), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Wells Fargo & Co. z "market perform" rating na "outperform" rating.

Apollo Group Inc. (NASDAQ:APOL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

A.G.BARR (LON:BAG), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Canaccord Genuity z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena GBX 630 ($10.09).

A.G.BARR (LON:BAG), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Numis Securities Ltd z "hold" rating na "add" rating. Cílová cena GBX 578 ($9.26).

BlackBerry (NASDAQ:BBRY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Credit Suisse z "underperform" rating na "neutral" rating. Cílová cena $8.00.

BlackBerry (NASDAQ:BBRY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Robert W. Baird z "underperform" rating na "neutral" rating. Cílová cena $8.00.

Barnes & Noble Inc. (NYSE:BKS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Ballard Power System (NASDAQ:BLDP), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Copart Inc. (NASDAQ:CPRT), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Robert W. Baird z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena $42.00.

Croda International (LON:CRDA), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Credit Suisse z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena GBX 3,000 ($48.05).

Cooper Tire & Rubber Co. (NYSE:CTB), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Dairy Crest Group (LON:DCG), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Numis Securities Ltd z "reduce" rating na "hold" rating. Cílová cena GBX 444 ($7.11).

Donegal Group Inc. (NASDAQ:DGICA), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Keefe, Bruyette & Woods z "market perform" rating na "outperform" rating.

Digital Generation Inc (NASDAQ:DGIT), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Walt Disney Co. (NYSE:DIS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Darden Restaurants Inc. (NYSE:DRI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Buckingham Research z "underperform" rating na "neutral" rating.

Gold Fields (NYSE:GFI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Citigroup Inc. z "sell" rating na "neutral" rating.

ITE Group (LON:ITE), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy N+1 Singer z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena GBX 335 ($5.37).

ITE Group (LON:ITE), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Nplus1 Brewin na "buy" rating. Cílová cena GBX 335 ($5.37).

Koss Corp (NASDAQ:KOSS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

London Stock Exchange Group Plc (LON:LSE), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy AlphaValue na "reduce" rating. Cílová cena GBX 1,474.70 ($23.62).

Southwest Airlines Co. (NYSE:LUV), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "underperform" rating na "neutral" rating. Cílová cena $15.00.

MetroCorp Bancshares Inc. (NASDAQ:MCBI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Keefe, Bruyette & Woods z "market perform" rating na "outperform" rating.

MidSouth Bancorp Inc. (NYSE:MSL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Keefe, Bruyette & Woods z "market perform" rating na "outperform" rating.

Maxim Integrated Products Inc. (NASDAQ:MXIM), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "neutral" rating na "conviction-buy" rating. Cílová cena $34.00.

Nathans Famous Inc. (NASDAQ:NATH), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Norsk Hydro ASA (NASDAQ:NHYDY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Societe Generale z "sell" rating na "hold" rating.

Nokia Co. (NYSE:NOK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy HSBC z "underweight" rating na "neutral" rating.

Open Text (NASDAQ:OTEX), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Credit Suisse z "underperform" rating na "neutral" rating. Cílová cena $75.00.

Rentrak Corp. (NASDAQ:RENT), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Ricks Cabaret (NASDAQ:RICK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Red Lion Hotels Corp. (NYSE:RLH), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Regional Management Corp. (NYSE:RM), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy FBR Capital Markets z "market perform" rating na "outperform" rating. Cílová cena $33.00.

ResMed Inc. (NYSE:RMD), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. na "buy" rating.

Saga Communications Inc. (NYSE:SGA), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Sherwin-Williams Co. (NYSE:SHW), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Credit Suisse z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena $215.00.

Skyline Co. (NYSE:SKY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

SWISS RE LTD S (NASDAQ:SSREY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "neutral" rating na "outperform" rating.

Strattec Security Corp (NASDAQ:STRT), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Superior Industries International Inc. (NYSE:SUP), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

TripAdvisor Inc. (NASDAQ:TRIP), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Stifel Nicolaus z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $93.00.

Tuesday Morning Corp. (NASDAQ:TUES), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Towers Watson & Co. (NYSE:TW), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Deutsche Bank z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $125.00.

UQM Technologies (NYSE:UQM), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Walgreen Co. (NYSE:WAG), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Morgan Stanley z "equal weight" rating na "overweight" rating. Cílová cena $70.00.

Wolverine World Wide Inc. (NYSE:WWW), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Zimmer Holdings Inc. (NYSE:ZMH), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy RBC Capital z "sector perform" rating na "outperform" rating. Cílová cena $98.00.

Aarons Inc. (NYSE:AAN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Stifel Nicolaus z "buy" rating na "hold" rating.

BlackBerry (NASDAQ:BBRY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Jefferies Group z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $8.00.

BlackBerry (NASDAQ:BBRY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy RBC Capital z "sector perform" rating na "underperform" rating. Cílová cena $5.00.

BlackBerry (NASDAQ:BBRY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Paradigm Capital z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $10.50.

BP plc (LON:BP.), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Beaufort Securities z "buy" rating na "hold" rating.

Brady Corp. (NYSE:BRC), akcie obdržely snížené doporučení od firmy BMO Capital Markets z "market perform" rating na "underperform" rating. Cílová cena $28.00.

Cherokee Inc. (NASDAQ:CHKE), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Rockwell Collins Inc. (NYSE:COL), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Credit Suisse z "outperform" rating na "neutral" rating. Cílová cena $68.00.

Rockwell Collins Inc. (NYSE:COL), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Buckingham Research z "buy" rating na "neutral" rating.

Catamaran Corp (NASDAQ:CTRX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Morgan Stanley z "overweight" rating na "equal weight" rating. Cílová cena $60.00.

Darden Restaurants Inc. (NYSE:DRI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Stephens z "overweight" rating na "equal weight" rating.

Devro (LON:DVO), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Societe Generale na "hold" rating. Cílová cena GBX 350 ($5.61).

DreamWorks Animation SKG Inc. (NYSE:DWA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy B. Riley z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $0.96.

FedEx Corp. (NYSE:FDX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Stifel Nicolaus z "buy" rating na "hold" rating.

Frischs Restaurants Inc. (NYSE:FRS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Forest Oil Corp. (NYSE:FST), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Stifel Nicolaus z "buy" rating na "hold" rating.

Genomic Health Inc. (NASDAQ:GHDX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Raymond James z "market perform" rating na "underperform" rating.

Hooker Furniture Corp. (NASDAQ:HOFT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

HSBC Holdings (LON:HSBA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Grupo Santander na "underweight" rating. Cílová cena GBX 690 ($11.05).

ING Groep (NYSE:ING), akcie obdržely snížené doporučení od firmy BNP Paribas z "outperform" rating na "neutral" rating.

ING Groep (NYSE:ING), akcie obdržely snížené doporučení od firmy ING Group z "outperform" rating na "neutral" rating.

Joes Jeans (NASDAQ:JOEZ), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Kingold Jewelry (NASDAQ:KGJI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Kirklands Inc. (NASDAQ:KIRK), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Michael Kors Holdings Ltd. (NASDAQ:KORS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Jefferies Group z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $80.00.

Lakeland Industries (NASDAQ:LAKE), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Lamar Advertising Co. (NASDAQ:LAMR), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

MetroCorp Bancshares Inc. (NASDAQ:MCBI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Sandler ONeill z "buy" rating na "hold" rating.

Emerson Radio (NYSE:MSN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

National Grid Transc (NYSE:NGG), akcie obdržely snížené doporučení od firmy UBS AG z "buy" rating na "neutral" rating.

Nice Systems (NASDAQ:NICE), akcie obdržely snížené doporučení od firmy UBS AG z "buy" rating na "neutral" rating.

NXP Semiconductors (NASDAQ:NXPI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "conviction-buy" rating na "buy" rating.

Oceaneering International Inc. (NYSE:OII), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Global Hunter Securities z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $81.00.

Oil States International Inc. (NYSE:OIS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Global Hunter Securities z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $92.00.

Peregrine Semiconductor Corp. (NASDAQ:PSMI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Canaccord Genuity z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $10.00.

Peregrine Semiconductor Corp. (NASDAQ:PSMI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Jefferies Group z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $10.00.

Point.360 (NASDAQ:PTSX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Reliv International, Inc. (NASDAQ:RELV), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Prosensa Holding (NYSE:RNA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Citigroup Inc. z "buy" rating na "neutral" rating.

Prosensa Holding (NYSE:RNA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Wedbush z "outperform" rating na "neutral" rating. Cílová cena $7.00.

Rockwood Holdings Inc. (NYSE:ROC), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $73.00.

Sinclair Broadcast Group Inc. (NASDAQ:SBGI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Sealed Air Corp. (NYSE:SEE), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Barclays Capital z "overweight" rating na "equal weight" rating. Cílová cena $30.00.

Sears Hometown and Outlet Stores Inc. (NASDAQ:SHOS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Signet Jewelers Ltd. (NYSE:SIG), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Technip (NASDAQ:TKPPY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Societe Generale z "buy" rating na "hold" rating.

Tile Shop Hldgs (NYSE:TTS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Tumi Holdings Inc (NASDAQ:TUMI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Towers Watson & Co. (NYSE:TW), akcie obdržely snížené doporučení od firmy JPMorgan Chase & Co. z "overweight" rating na "neutral" rating. Cílová cena $105.00.

Ulta Salon Cosmetics & Fragrance Inc. (NASDAQ:ULTA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Jefferies Group z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $120.00.

Ulta Salon Cosmetics & Fragrance Inc. (NASDAQ:ULTA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Vera Bradley Inc. (NYSE:VRA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

ValueVision Media (NASDAQ:VVTV), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

China Xiniya Fashion Ltd (NYSE:XNY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Chicos FAS Inc. (NYSE:CHS), akcie začíná pokrývat společnost Standpoint Research. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $24.00.

Core Labs (NYSE:CLB), akcie začíná pokrývat společnost Morgan Stanley. Stanovili "overweight" rating.

Carrizo Oil & Gas Inc. (NASDAQ:CRZO), akcie začíná pokrývat společnost Miller Tabak. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $46.00.

3D Systems Corp. (NYSE:DDD), akcie začíná pokrývat společnost Bank of America Corp.. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $65.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $34.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Oppenheimer. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou $33.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost William Blair. Stanovili "outperform" rating.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Deutsche Bank. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $31.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Citigroup Inc.. Stanovili "buy" rating.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Credit Suisse. Stanovili "neutral" rating.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating s cílovou cenou $26.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Cantor Fitzgerald. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $32.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost RBC Capital. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou $34.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost UBS AG. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $32.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Barclays Capital. Stanovili "overweight" rating s cílovou cenou $32.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Morgan Stanley. Stanovili "overweight" rating s cílovou cenou $33.00.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Avondale Partners. Stanovili "outperform" rating.

Envision Healthcare Holdings Inc (NASDAQ:EVHC), akcie začíná pokrývat společnost Bank of America Corp.. Stanovili "positive" rating s cílovou cenou $34.00.

Corning Inc. (NYSE:GLW), akcie začíná pokrývat společnost Gilford Securities. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $20.00.

Corning Inc. (NYSE:GLW), akcie začíná pokrývat společnost UBS AG. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $20.00.

Independence Realty Trust Inc (NYSE:IRT), akcie začíná pokrývat společnost William Blair. Stanovili "outperform" rating.

Ironwood Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:IRWD), akcie začíná pokrývat společnost BMO Capital Markets. Stanovili "market perform" rating.

Ironwood Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:IRWD), akcie začíná pokrývat společnost Leerink Swann. Stanovili "market perform" rating.

JinkoSolar Holding Co., Ltd. (NYSE:JKS), akcie začíná pokrývat společnost Credit Suisse. Stanovili "neutral" rating.

Methes Energies International Ltd. (NASDAQ:MEIL), akcie začíná pokrývat společnost Thomson Reuters/Verus. Stanovili "sell" rating.

Motorcar Parts of America (NASDAQ:MPAA), akcie začíná pokrývat společnost Craig Hallum. Stanovili "buy" rating.

PBF Energy Inc. (NYSE:PBF), akcie začíná pokrývat společnost Credit Suisse. Stanovili "neutral" rating.

Splunk Inc (NASDAQ:SPLK), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating s cílovou cenou $69.00.

Stratasys Ltd. (NASDAQ:SSYS), akcie začíná pokrývat společnost Bank of America Corp.. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $116.00.

Torchmark Corp. (NYSE:TMK), akcie začíná pokrývat společnost Deutsche Bank. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $80.00.

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: American Consumer NewsVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.