Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 27.08.2013

Cílové ceny akcií z 26. srpna 2013
Atlantic American Corp (NASDAQ:AAME), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Arkansas Best Corp. (NASDAQ:ABFS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Raymond James z "market perform" rating na "strong-buy" rating. Cílová cena $46.00.

Adobe Systems Inc. (NASDAQ:ADBE), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Pacific Crest z "sector perform" rating na "outperform" rating. Cílová cena $60.00.

Aehr Test Systems (NASDAQ:AEHR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Altera Corp. (NASDAQ:ALTR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Citigroup Inc. z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $39.00.

Altera Corp. (NASDAQ:ALTR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Robert W. Baird z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena $45.00.

Applied Materials Inc. (NASDAQ:AMAT), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Applied Micro Circuits Corp. (NASDAQ:AMCC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Amgen Inc. (NASDAQ:AMGN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Piper Jaffray Cos. z "neutral" rating na "overweight" rating. Cílová cena $10.40.

Aeropostale Inc. (NYSE:ARO), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Brean Capital z "sell" rating na "hold" rating.

Ascent Capital Group Inc. Series A (NASDAQ:ASCMA), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Imperial Capital na "outperform" rating.

Alliant Techsystems Inc. (NYSE:ATK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Drexel Hamilton z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $110.00.

Avago Technologies Ltd. (NASDAQ:AVGO), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Charter Equity z "buy" rating na "strong-buy" rating.

Boise Cascade Company (NYSE:BCC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy DA Davidson z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $30.00.

Brookfield Renewable Energy Partners LP Partnership Units (Bermuda) (NYSE:BEP), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Credit Suisse z "neutral" rating na "outperform"
rating.

Brookfield Renewable (TSE:BEP.UN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy CSFB z "neutral" rating na "outperform" rating.

Big Lots Inc. (NYSE:BIG), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy JPMorgan Chase & Co. z "underweight" rating na "neutral" rating. Cílová cena $32.00.

BTU Intl (NASDAQ:BTUI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Caterpillar Inc. (NYSE:CAT), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Capitol Federal Financial Inc. (NASDAQ:CFFN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Consumer Portfolio Services (NASDAQ:CPSS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Darling International Inc. (NYSE:DAR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Canaccord Genuity z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $25.00.

Dollar Tree Inc. (NASDAQ:DLTR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Deutsche Bank z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $74.00.

DTS Inc. (NASDAQ:DTSI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

eOn Communications Co. (NASDAQ:EONC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Esperanza Resources (CVE:EPZ), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Canaccord Genuity z "hold" rating na "speculative buy" rating.

Financial Institutions Inc. (NASDAQ:FISI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

Hasbro Inc. (NYSE:HAS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Citigroup Inc. z "sell" rating na "buy" rating. Cílová cena $53.00.

Health Net Inc. (NYSE:HNT), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Susquehanna z "neutral" rating na "positive" rating. Cílová cena $40.00.

Identive Group (NASDAQ:INVE), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "sell" rating na "hold" rating.

Oracle Corp. (NASDAQ:ORCL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

PC-Tel Inc. (NASDAQ:PCTI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Wunderlich z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $10.50.

Pinnacle Financial Partners Inc. (NASDAQ:PNFP), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Wunderlich z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $34.00.

ResMed Inc. (NYSE:RMD), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "neutral" rating na "buy" rating.

Unico American Corp (NASDAQ:UNAM), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "buy" rating.

UTi Worldwide Inc. (NASDAQ:UTIW), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Avondale Partners z "market perform" rating na "outperform" rating.

Bed Bath & Beyond Inc. (NASDAQ:BBBY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Bob Evans Farms Inc. (NASDAQ:BOBE), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Bon-Ton Stores Inc. (NASDAQ:BONT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Brown Shoe Co. Inc. (NYSE:BWS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Cherokee Inc. (NASDAQ:CHKE), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Champion Iron Mines Ltd (TSE:CHM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Scotiabank z "sector perform" rating na "underperform" rating.

Family Dollar Stores Inc. (NYSE:FDO), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Deutsche Bank z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $74.00.

Global Sources Ltd. (NASDAQ:GSOL), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Haverty Furniture Cos. Inc. (NYSE:HVT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

International Game Technology (NYSE:IGT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

JAKKS Pacific Inc. (NASDAQ:JAKK), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

JPMorgan Chase & Co. (NYSE:JPM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Rafferty Capital Markets na "hold" rating.

Lowes Cos. (NYSE:LOW), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Noah Holdings (NASDAQ:NOAH), akcie obdržely snížené doporučení od firmy JPMorgan Chase & Co. z "overweight" rating na "neutral" rating.

Novus Energy (CVE:NVS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy TD Securities z "buy" rating na "hold" rating.

Empire Resorts Inc (NASDAQ:NYNY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Onyx Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:ONXX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy UBS AG z "buy" rating na "neutral" rating.

Onyx Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:ONXX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Summer Street na "neutral" rating.

Onyx Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:ONXX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy BMO Capital Markets z "buy" rating na "neutral" rating.

Onyx Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:ONXX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Barclays Capital na "equal weight" rating.

Penn National Gaming Inc. (NASDAQ:PENN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Red Lion Hotels Corp. (NYSE:RLH), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Raytheon Co. (NYSE:RTN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Stifel Nicolaus z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $77.00.

Ryland Group Inc. (NYSE:RYL), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Sinclair Broadcast Group Inc. (NASDAQ:SBGI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Siemens (NYSE:SI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Jefferies Group z "buy" rating na "hold" rating.

Sonic Corp. (NASDAQ:SONC), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "buy" rating na "hold" rating.

Scorpio Tankers Inc. (NASDAQ:STNG), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Morgan Stanley z "overweight" rating na "equal weight" rating.

Speedway Motorsports Inc. (NYSE:TRK), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Tyson Foods Inc. (NYSE:TSN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $32.00.

Tuesday Morning Corp. (NASDAQ:TUES), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

Urban Outfitters Inc. (NASDAQ:URBN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Thomson Reuters/Verus z "hold" rating na "sell" rating.

American Homes 4 Rent (NYSE:AMH), akcie začíná pokrývat společnost FBR Capital Markets. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou $19.00.

American Homes 4 Rent (NYSE:AMH), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating s cílovou cenou $18.00.

American Homes 4 Rent (NYSE:AMH), akcie začíná pokrývat společnost JPMorgan Chase & Co.. Stanovili "overweight" rating s cílovou cenou $18.00.

American Homes 4 Rent (NYSE:AMH), akcie začíná pokrývat společnost Wells Fargo & Co.. Stanovili "market perform" rating.

American Homes 4 Rent (NYSE:AMH), akcie začíná pokrývat společnost Credit Suisse. Stanovili "neutral" rating s cílovou cenou $18.00.

American Homes 4 Rent (NYSE:AMH), akcie začíná pokrývat společnost Bank of America Corp.. Stanovili "neutral" rating s cílovou cenou $18.00.

American Homes 4 Rent (NYSE:AMH), akcie začíná pokrývat společnost FBR & Co.. Stanovili "outperform" rating.

American Homes 4 Rent (NYSE:AMH), akcie začíná pokrývat společnost Morgan Stanley. Stanovili "equal weight" rating.

Ardmore Shipping Corp (NYSE:ASC), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $20.00.

Ardmore Shipping Corp (NYSE:ASC), akcie začíná pokrývat společnost Evercore Partners. Stanovili "overweight" rating.

Ardmore Shipping Corp (NYSE:ASC), akcie začíná pokrývat společnost Clarkson Capital. Stanovili "outperform" rating.

Ardmore Shipping Corp (NYSE:ASC), akcie začíná pokrývat společnost Morgan Stanley. Stanovili "overweight" rating s cílovou cenou $16.00.

Booz Allen Hamilton Holding Corp. (NYSE:BAH), akcie začíná pokrývat společnost Bank of America Corp.. Stanovili "neutral" rating s cílovou cenou $24.00.

3D Systems Corp. (NYSE:DDD), akcie začíná pokrývat společnost Citigroup Inc.. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $125.00.

Ecopetrol S.A. (NYSE:EC), akcie začíná pokrývat společnost HSBC. Stanovili "neutral" rating.

Embraer (NYSE:ERJ), akcie začíná pokrývat společnost RBC Capital. Stanovili "outperform" rating.

ROI Acquisition Corp (NASDAQ:EVRY), akcie začíná pokrývat společnost Thomson Reuters/Verus. Stanovili "buy" rating.

Immunogen Inc. (NASDAQ:IMGN), akcie začíná pokrývat společnost Roth Capital. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $19.00.

Monroe Capital Corp (NASDAQ:MRCC), akcie začíná pokrývat společnost Thomson Reuters/Verus. Stanovili "hold" rating.

PowerSecure International (NASDAQ:POWR), akcie začíná pokrývat společnost Robert W. Baird. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou $21.00.

Painted Pony Petroleum (CVE:PPY), akcie začíná pokrývat společnost Paradigm Capital. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou C$13.00.

Pacific Rubiales (TSE:PRE), akcie začíná pokrývat společnost HSBC. Stanovili "overweight" rating s cílovou cenou C$24.00.

Stratasys Ltd. (NASDAQ:SSYS), akcie začíná pokrývat společnost Citigroup Inc.. Stanovili "buy" rating.

Wheeler Reit (NASDAQ:WHLR), akcie začíná pokrývat společnost Thomson Reuters/Verus. Stanovili "sell" rating.

Wolverine World Wide Inc. (NYSE:WWW), akcie začíná pokrývat společnost Brean Capital. Stanovili "buy" rating.

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: American Consumer NewsVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.