Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 05.09.2013

Cílové ceny akcií z 4. září 2013

Asbury Automotive Group Inc. (NYSE:ABG), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy KeyCorp z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $60.00.

Allison Transmission Holdings Inc. (NASDAQ:ALSN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $27.00.

Angies List Inc. (NASDAQ:ANGI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy RBC Capital z "sector perform" rating na "outperform" rating.

Amtech Systems (NASDAQ:ASYS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Stifel Nicolaus z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $8.25.

Baltic Trading Limit (NASDAQ:BALT), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Global Hunter Securities z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $7.00.

BASF SE (NASDAQ:BASFY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Macquarie z "neutral" rating na "outperform" rating.

Baxter International Inc. (NYSE:BAX), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy CL King z "neutral" rating na "buy" rating.

Best Buy Co. Inc. (NYSE:BBY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "underperform" rating na "neutral" rating. Cílová cena $38.00.

BlackRock Kelso Capital Corp. (NASDAQ:BKCC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Keefe, Bruyette & Woods z "underperform" rating na "market perform" rating.

Broadcom Corp. (NASDAQ:BRCM), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Credit Agricole z "underperform" rating na "outperform" rating.

CBS Corp () (NYSE:CBS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Atlantic Securities z "neutral" rating na "overweight" rating.

Carnival Corp. (NYSE:CCL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Susquehanna z "neutral" rating na "positive" rating. Cílová cena $45.00.

Croda International (LON:CRDA), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena GBX 3,200 ($49.58).

Crown Limited (ASX:CWN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Credit Suisse z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena $12.80.

Education Realty Trust Inc. (NYSE:EDR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Hilliard Lyons na "buy" rating.

Eagle Bulk Shipping (NASDAQ:EGLE), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Global Hunter Securities z "sell" rating na "neutral" rating.

Genco Shipping & Trading Ltd. (NYSE:GNK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Global Hunter Securities z "sell" rating na "neutral" rating.

InvenSense Inc. (NASDAQ:INVN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Robert W. Baird z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena $23.00.

Kofax (LON:KFX), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Panmure Gordon na "buy" rating. Cílová cena GBX 363 ($5.62), up previously z GBX 331 ($5.13).

Kenmare Resources (LON:KMR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "buy" rating na "conviction-buy" rating. Cílová cena GBX 40 ($0.62).

Coca-Cola FEMSA (NYSE:KOF), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy HSBC z "neutral" rating na "overweight" rating.

K PLUS S AG ORD (NASDAQ:KPLUF), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Macquarie z "neutral" rating na "outperform" rating.

Lan Airlines S.A. (NYSE:LFL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy UBS AG z "sell" rating na "neutral" rating.

Lincoln National Corp. (NYSE:LNC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Barclays Capital z "underweight" rating na "equal weight" rating.

Mar City PLC (LON:MAR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy WH Ireland na "outperform" rating. Cílová cena GBX 11 ($0.17).

Medley Capital Corp. (NYSE:MCC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Wells Fargo & Co. z "market perform" rating na "outperform" rating.

MetLife Inc. (NYSE:MET), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Barclays Capital z "equal weight" rating na "overweight" rating.

Nokia Co. (NYSE:NOK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Jefferies Group z "underperform" rating na "hold" rating.

Nokia Co. (NYSE:NOK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "underperform" rating na "neutral" rating.

Nokia Co. (NYSE:NOK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Raymond James z "underperform" rating na "market perform" rating.

Nokia Co. (NYSE:NOK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "underperform" rating na "neutral" rating.

Nevsun Resources Ltd (NYSE:NSU), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy UBS AG z "neutral" rating na "buy" rating.

Omnicom Group Inc. (NYSE:OMC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Pivotal Research z "hold" rating na "buy" rating.

Associated British Foods plc (NASDAQ:OTCMKTS:ASBFY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "underperform" rating na "outperform" rating.

BASF SE (NASDAQ:OTCMKTS:BASFY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Macquarie z "neutral" rating na "outperform" rating.

Pharmacyclics Inc. (NASDAQ:PCYC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Lazard Capital Markets z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $141.00.

Prudential Financial Inc. (NYSE:PRU), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Barclays Capital z "equal weight" rating na "overweight" rating.

Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE:RCL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Susquehanna z "neutral" rating na "positive" rating.

Rowan Companies PLC (NYSE:RDC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy JPMorgan Chase & Co. z "neutral" rating na "overweight" rating. Cílová cena $39.00.

Star Bulk Carriers (NASDAQ:SBLK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Global Hunter Securities z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $10.00.

Siemens (NYSE:SI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "neutral" rating na "outperform" rating.

Salamander Energy (LON:SMDR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Morgan Stanley z "underweight" rating na "equal weight" rating. Cílová cena GBX 165 ($2.56).

DS Smith (LON:SMDS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Morgan Stanley na "equal weight" rating. Cílová cena GBX 165 ($2.56).

Symetra Financial Corp. (NYSE:SYA), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Barclays Capital z "underweight" rating na "equal weight" rating.

Toronto-Dominion Bank (TSE:TD), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy CIBC z "sector perform" rating na "outperform" rating. Cílová cena C$98.00.

Trinidad Drilling (TSE:TDG), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Raymond James z "outperform" rating na "strong-buy" rating. Cílová cena C$11.25.

Verizon Communications Inc. (NYSE:VZ), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Robert W. Baird z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena $53.00.

WPP PLC (NASDAQ:WPPGY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Deutsche Bank z "hold" rating na "buy" rating.

World Wrestling Entertainment Inc. (NYSE:WWE), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Roth Capital z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $13.00.

Accretive Health Inc. (NYSE:AH), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Credit Suisse z "outperform" rating na "neutral" rating.

Akzo Nobel (NASDAQ:AKZOY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Macquarie z "outperform" rating na "neutral" rating.

Ameriprise Financial Inc. (NYSE:AMP), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Barclays Capital z "overweight" rating na "equal weight" rating.

American Realty Capital (NASDAQ:ARCP), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Ladenburg Thalmann z "buy" rating na "neutral" rating.

Beam Inc (NASDAQ:BEAM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Argus z "buy" rating na "hold" rating.

Boart Longyear Ltd. (ASX:BLY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy CIMB z "neutral" rating na "underperform" rating.

Bank of Nova Scotia (NYSE:BNS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy CIBC z "sector outperform" rating na "sector perform" rating.

Chicago Bridge & Iron Company NV (NYSE:CBI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "buy" rating na "neutral" rating.

Carlyle Group LP (NYSE:CG), akcie obdržely snížené doporučení od firmy UBS AG z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $5.69.

Concur Technologies Inc. (NASDAQ:CNQR), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Wunderlich z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $96.00.

Delhaize Group (NYSE:DEG), akcie obdržely snížené doporučení od firmy JPMorgan Chase & Co. z "overweight" rating na "neutral" rating.

Faroe Petroleum Plc (LON:FPM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Morgan Stanley z "equal weight" rating na "underweight" rating. Cílová cena GBX 130 ($2.01).

Great Portland Estates (LON:GPOR), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Beaufort Securities z "buy" rating na "hold" rating.

Guidewire Software Inc. (NASDAQ:GWRE), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Citigroup Inc. z "neutral" rating na "sell" rating. Cílová cena $37.00.

Kindred Healthcare Inc. (NYSE:KND), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Wells Fargo & Co. z "market perform" rating na "underperform" rating.

Mount Gibson Iron Limited (ASX:MGX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Credit Suisse z "neutral" rating na "underperform" rating. Cílová cena $157.00.

Mood Media Corporation (TSE:MM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Cormark z "buy" rating na "market perform" rating.

Microsoft Corp. (NASDAQ:MSFT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Morgan Stanley z "overweight" rating na "equal weight" rating. Cílová cena $7.20.

Nokia Co. (NYSE:NOK), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Argus z "buy" rating na "hold" rating.

Novus Energy (CVE:NVS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Raymond James z "outperform" rating na "market perform" rating. Cílová cena C$1.18.

Akzo Nobel (NASDAQ:OTCMKTS:AKZOY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Macquarie z "outperform" rating na "neutral" rating.

RealD Inc. (NYSE:RLD), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Stifel Nicolaus z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena $10.00.

Rochester Medical Corp. (NASDAQ:ROCM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Feltl & Co. z "buy" rating na "hold" rating.

Ryanair Holdings plc (NASDAQ:RYAAY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy UBS AG z "buy" rating na "neutral" rating.

Select Medical Holdings Corporation (NYSE:SEM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Wells Fargo & Co. z "market perform" rating na "underperform" rating.

SQS Software Quality Systems AG (LON:SQS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Sanlam Securities z "buy" rating na "hold" rating. Cílová cena GBX 400 ($6.20).

Sierra Rutile Ltd (LON:SRX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena GBX 60 ($0.93).

VIVUS Inc. (NASDAQ:VVUS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Lazard Capital Markets z "neutral" rating na "sell" rating. Cílová cena $8.00.

Verizon Communications Inc. (NYSE:VZ), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Argus z "buy" rating na "hold" rating.

Yara International ASA (NASDAQ:YARIY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Macquarie z "outperform" rating na "neutral" rating.

Apple Inc. (NASDAQ:AAPL), akcie začíná pokrývat společnost Cantor Fitzgerald. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $777.00.

Access Midstream Partners LP (NASDAQ:ACMP), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $57.00.

Archer Daniels Midland Co. (NYSE:ADM), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $42.00.

Associated Estates Realty Corp. (NYSE:AEC), akcie začíná pokrývat společnost MLV Capital. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $18.00.

Ashford Hospitality Trust (NYSE:AHT), akcie začíná pokrývat společnost Bank of America Corp.. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $14.00.

AK Steel Holding Corp. (NYSE:AKS), akcie začíná pokrývat společnost Wellington Shields. Stanovili "hold" rating.

Amarin Co. plc (NASDAQ:AMRN), akcie začíná pokrývat společnost SunTrust. Stanovili "buy" rating.

Amerigas Partners Lp (NYSE:APU), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $50.00.

Ariad Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:ARIA), akcie začíná pokrývat společnost Chardan Capital. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $28.00.

Atwood Oceanics Inc. (NYSE:ATW), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $63.00.

C.R. Bard Inc. (NYSE:BCR), akcie začíná pokrývat společnost Needham & Company. Stanovili "hold" rating.

Bunge Ltd. (NYSE:BG), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating.

BankUnited Inc. (NYSE:BKU), akcie začíná pokrývat společnost Guggenheim. Stanovili "buy" rating.

Cliffs Natural Resources Inc. (NYSE:CLF), akcie začíná pokrývat společnost Wellington Shields. Stanovili "buy" rating.

Commercial Metals Co. (NYSE:CMC), akcie začíná pokrývat společnost Wellington Shields. Stanovili "hold" rating.

CNA Financial Corp. (NYSE:CNA), akcie začíná pokrývat společnost Deutsche Bank. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $42.00.

CONMED Corp. (NASDAQ:CNMD), akcie začíná pokrývat společnost Needham & Company. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $37.00.

Spansion Inc. (NASDAQ:CODE), akcie začíná pokrývat společnost Wells Fargo & Co.. Stanovili "outperform" rating.

Cabot Oil & Gas Corp. (NYSE:COG), akcie začíná pokrývat společnost Barclays Capital. Stanovili "equal weight" rating.

Covidien PLC (NYSE:COV), akcie začíná pokrývat společnost Needham & Company. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $69.00.

Diamond Offshore Drilling Inc. (NYSE:DO), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $90.00.

DCP Midstream Partners, LP (NYSE:DPM), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $58.00.

El Paso Pipeline Partners (NYSE:EPB), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $44.00.

Enterprise Products Partners (NYSE:EPD), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $72.00.

EQT Midstream Partners LP (NYSE:EQM), akcie začíná pokrývat společnost M Partners. Stanovili "sell" rating s cílovou cenou $50.00.

ENSCO PLC (NYSE:ESV), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $64.00.

Gulfport Energy Corp. (NASDAQ:GPOR), akcie začíná pokrývat společnost Wells Fargo & Co.. Stanovili "outperform" rating.

Gulfport Energy Corp. (NASDAQ:GPOR), akcie začíná pokrývat společnost Barclays Capital. Stanovili "overweight" rating.

Halliburton Co. (NYSE:HAL), akcie začíná pokrývat společnost Credit Suisse. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou $58.00.

Hercules Offshore Inc. (NASDAQ:HERO), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $13.00.

Immunogen Inc. (NASDAQ:IMGN), akcie začíná pokrývat společnost Leerink Swann. Stanovili "outperform" rating.

Imperva Inc (NASDAQ:IMPV), akcie začíná pokrývat společnost Imperial Capital. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou $53.00.

Ingredion Inc (NASDAQ:INGR), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating.

Investors Bancorp Inc. (NASDAQ:ISBC), akcie začíná pokrývat společnost Guggenheim. Stanovili "buy" rating.

Isis Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:ISIS), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating.

J.C. Penney Co. Inc. (NYSE:JCP), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating.

Nordstrom Inc. (NYSE:JWN), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "buy" rating.

Kinder Morgan Inc. (NYSE:KMI), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $38.00.

Kinder Morgan Energy Partners LP (NYSE:KMP), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $88.00.

Kinder Morgan Management LLC (NYSE:KMR), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $85.00.

Kohls Corp. (NYSE:KSS), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "sell" rating.

Loews Corp. (NYSE:L), akcie začíná pokrývat společnost Deutsche Bank. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $52.00.

Macys Inc. (NYSE:M), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating.

MarkWest Energy Partners (NYSE:MWE), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $86.00.

Norwegian Cruise Line Holdings Ltd. (NASDAQ:NCLH), akcie začíná pokrývat společnost Susquehanna. Stanovili "positive" rating.

Noble Corp (NYSE:NE), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $51.00.

Nuverra Environmental Solutions Inc. (NYSE:NES), akcie začíná pokrývat společnost Imperial Capital. Stanovili "in-line" rating s cílovou cenou $2.50.

Targa Resources Partners (NASDAQ:NGLS), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $56.00.

ServiceNow Inc (NYSE:NOW), akcie začíná pokrývat společnost JMP Securities. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou $56.00.

Nucor Corp. (NYSE:NUE), akcie začíná pokrývat společnost Wellington Shields. Stanovili "hold" rating.

ONEOK Inc. (NYSE:OKE), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $56.00.

Oneok Partners LP (NYSE:OKS), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $57.00.

Omega Protein Corp. (NYSE:OME), akcie začíná pokrývat společnost Standpoint Research. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $12.50.

Ocean Rig Udw (NASDAQ:ORIG), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $26.00.

BNP Paribas SA (NASDAQ:OTCMKTS:BNPQY), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating.

Plains All Amer (NYSE:PAA), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating.

Pacific Drilling (NASDAQ:PACD), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $16.00.

Parkland Fuel Corp (TSE:PKI), akcie začíná pokrývat společnost BMO Capital Markets. Stanovili "market perform" rating s cílovou cenou C$18.75.

Rowan Companies PLC (NYSE:RDC), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $51.00.

Regal Entertainment Group (NYSE:RGC), akcie začíná pokrývat společnost Benchmark Co.. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $17.72.

Transocean (NYSE:RIG), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $51.00.

Ross Stores Inc. (NASDAQ:ROST), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "buy" rating.

Seadrill Ltd (NASDAQ:SDRL), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $54.00.

Spectra Energy Corp. (NYSE:SE), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $34.00.

Spectra Energy Partners, LP (NYSE:SEP), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $45.00.

Steel Dynamics Inc. (NASDAQ:STLD), akcie začíná pokrývat společnost Wellington Shields. Stanovili "hold" rating.

TAL International Group Inc. (NYSE:TAL), akcie začíná pokrývat společnost RBC Capital. Stanovili "sector perform" rating.

Textainer Group Holdings Ltd. (NYSE:TGH), akcie začíná pokrývat společnost RBC Capital. Stanovili "sector perform" rating s cílovou cenou $36.00.

TJX Cos. (NYSE:TJX), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating.

TRI Pointe Homes LLC (NYSE:TPH), akcie začíná pokrývat společnost Sidoti. Stanovili "buy" rating.

Targa Resources Corp. (NASDAQ:TRGP), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $85.00.

UGI Corp. (NYSE:UGI), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "hold" rating s cílovou cenou $43.00.

Vantage Drilling Co. (NYSE:VTG), akcie začíná pokrývat společnost Wunderlich. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $4.00.

Weatherford (NYSE:WFT), akcie začíná pokrývat společnost Iberia Capital. Stanovili "outperform" rating.

Western Gas Equity Partners LP (NYSE:WGP), akcie začíná pokrývat společnost Oppenheimer. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou $48.00.

Williams Companies Inc (NYSE:WMB), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $41.00.

Williams Partners L.P. (NYSE:WPZ), akcie začíná pokrývat společnost Jefferies Group. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $55.00.

United States Steel Corp. (NYSE:X), akcie začíná pokrývat společnost Wellington Shields. Stanovili "hold" rating.

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: American Consumer NewsVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.