Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 08.10.2013

Cílové ceny akcií z 7. října 2013
Apple Inc. (NASDAQ:AAPL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Jefferies Group z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $600.00.

ABB Ltd. (NYSE:ABB), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy JPMorgan Chase & Co. z "underweight" rating na "neutral" rating.

ADECCO SA UNSP (NASDAQ:AHEXY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Barclays Capital z "equal weight" rating na "overweight" rating.

ADECCO SA UNSP (OTCMKTS:AHEXY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Barclays Capital z "equal weight" rating na "overweight" rating.

AuRico Gold (NYSE:AUQ), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Credit Suisse z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena $5.00.

BlackBerry (NASDAQ:BBRY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Macquarie z "underperform" rating na "neutral" rating.

Tate & Lyle (LON:BD15), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Societe Generale na "buy" rating. Cílová cena GBX 865 ($13.88).

Comtech Telecommunications Corp. (NASDAQ:CMTL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Noble Financial z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $33.00.

Canadian National Railway (NYSE:CNI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy RBC Capital z "sector perform" rating na "outperform" rating.

Canadian National Railway Company (TSE:CNR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy RBC Capital z "sector perform" rating na "outperform" rating.

Constellium (NASDAQ:CSTM), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Morgan Stanley z "equal weight" rating na "overweight" rating. Cílová cena $25.00.

Citrix Systems Inc. (NASDAQ:CTXS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Barclays Capital z "equal weight" rating na "overweight" rating. Cílová cena $60.00.

Eni S.p.A. (NYSE:E), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "underperform" rating na "neutral" rating.

Edison International (NYSE:EIX), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Argus z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $57.00.

E.ON SE (OTCMKTS:EONGY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "neutral" rating na "outperform" rating.

E.ON AG (NASDAQ:EONGY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "neutral" rating na "outperform" rating.

Essex Property Trust Inc. (NYSE:ESS), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy ISI Group z "neutral" rating na "buy" rating.

Hain Celestial Group Inc. (NASDAQ:HAIN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Piper Jaffray Cos. z "neutral" rating na "overweight" rating. Cílová cena $94.00.

MarineMax Inc. (NYSE:HZO), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy B. Riley z "neutral" rating na "buy" rating.

Infosys Technologies Ltd (NASDAQ:INFY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "hold" rating na "buy" rating.

Lazard Ltd. (NYSE:LAZ), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "neutral" rating na "conviction-buy" rating. Cílová cena $45.00.

MaxLinear Inc. (NYSE:MXL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy JMP Securities z "market perform" rating na "outperform" rating. Cílová cena $11.00.

Southwest Bancorp Inc. (NASDAQ:OKSB), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy FIG Partners z "market perform" rating na "outperform" rating.

Osisko Mining (TSE:OSK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy CSFB z "neutral" rating na "outperform" rating. Cílová cena C$7.00.

Realogy Holdings Corp. (NYSE:RLGY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $54.00.

RWE AG (NASDAQ:RWEOY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BNP Paribas z "underperform" rating na "neutral" rating.

Signet Jewelers Ltd. (NYSE:SIG), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Deutsche Bank z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $85.00.

Stantec (NYSE:STN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Canaccord Genuity z "hold" rating na "buy" rating.

Tate & Lyle (LON:TATE), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Societe Generale z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena GBX 865 ($13.88).

Tate & Lyle PLC (NASDAQ:TATYY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Societe Generale z "hold" rating na "buy" rating.

Tate & Lyle PLC (OTCMKTS:TATYY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Societe Generale z "hold" rating na "buy" rating.

Team Inc. (NASDAQ:TISI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy BB&T Corp. z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $44.00.

Umpqua Holdings Corp. (NASDAQ:UMPQ), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Sterne Agee z "neutral" rating na "buy" rating. Cílová cena $19.00.

William Hill (LON:WMH), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "underperform" rating na "buy" rating. Cílová cena GBX 500 ($8.02).

Worthington Industries Inc. (NYSE:WOR), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy KeyCorp z "hold" rating na "buy" rating. Cílová cena $46.00.

XL Group PLC (NYSE:XL), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Evercore Partners z "equal weight" rating na "overweight" rating.

Alcoa Inc. (NYSE:AA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Morgan Stanley z "overweight" rating na "equal weight" rating. Cílová cena $9.00.

Africa Oil (CVE:AOI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Socgen z "hold" rating na "sell" rating.

Approach Resources Inc. (NASDAQ:AREX), akcie obdržely snížené doporučení od firmy KLR Group z "accumulate" rating na "hold" rating.

Atossa Genetics (NASDAQ:ATOS), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Sidoti na "neutral" rating.

Canfor Corporation (TSE:CFP), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Raymond James z "strong-buy" rating na "outperform" rating.

C.H. Robinson Worldwide Inc. (NASDAQ:CHRW), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Macquarie z "neutral" rating na "underperform" rating. Cílová cena $54.00.

Concho Resources Inc. (NYSE:CXO), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Stephens z "overweight" rating na "equal weight" rating.

Deutsche Bank (NYSE:DB), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Canaccord Genuity z "buy" rating na "hold" rating.

Exchange Income Co. (TSE:EIF), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Cormark z "buy" rating na "market perform" rating.

EQT Corp. (NYSE:EQT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Morgan Stanley z "overweight" rating na "equal weight" rating.

Evercore Partners Inc. (NYSE:EVR), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $52.00.

Facebook Inc. (NASDAQ:FB), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Raymond James z "strong-buy" rating na "outperform" rating. Cílová cena $56.00.

Synageva BioPharma Corp. (NASDAQ:GEVA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Wedbush z "outperform" rating na "neutral" rating. Cílová cena $67.00.

G & K Services Inc. Shs -A- (NYSE:GK), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Sidoti z "buy" rating na "neutral" rating.

Global Payments Inc. (NYSE:GPN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy First Analysis z "overweight" rating na "equal weight" rating.

HollyFrontier Corp. (NYSE:HFC), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Imperial Capital z "outperform" rating na "in" rating. Cílová cena $41.00.

International Business Machines Corp. (NYSE:IBM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Barclays Capital z "overweight" rating na "equal weight" rating. Cílová cena $190.00.

Informatica Corp. (NASDAQ:INFA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Barclays Capital z "overweight" rating na "equal weight" rating. Cílová cena $44.00.

Ladbrokes (LON:LAD), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena GBX 175 ($2.81).

Liquidity Services Inc. (NASDAQ:LQDT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "buy" rating na "underperform" rating. Cílová cena $31.00.

Marsh & McLennan Cos. (NYSE:MMC), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Raymond James z "strong-buy" rating na "outperform" rating.

Paladin Energy Ltd. (TSE:PDN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy CSFB z "neutral" rating na "underperform" rating. Cílová cena C$0.50.

Progressive Corp. (NYSE:PGR), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Raymond James z "strong-buy" rating na "market perform" rating.

QUALCOMM Inc. (NASDAQ:QCOM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Bank of America Corp. z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $75.00.

Redwood Trust Inc. (NYSE:RWT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy FBR Capital Markets z "outperform" rating na "market perform" rating.

Splunk Inc (NASDAQ:SPLK), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Credit Agricole z "outperform" rating na "underperform" rating.

Sterling Financial Corp. (Washington) (NASDAQ:STSA), akcie obdržely snížené doporučení od firmy FBR Capital Markets z "outperform" rating na "market perform" rating.

PT Telekomunikasi Indonesia (NYSE:TLK), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Credit Suisse z "outperform" rating na "neutral" rating.

Toll Brothers Inc. (NYSE:TOL), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "buy" rating na "neutral" rating. Cílová cena $36.50.

Vivo Participacoes SA (NYSE:VIV), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Credit Suisse z "outperform" rating na "neutral" rating.

West Fraser Timber Co. Ltd. (TSE:WFT), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Raymond James z "strong-buy" rating na "outperform" rating.

Whiting Petroleum Corp. (NYSE:WLL), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Stephens z "overweight" rating na "equal weight" rating.

NYSE (NYSE:AR), akcie začíná pokrývat společnost SunTrust. Stanovili "buy" rating.

B2Gold Corp (NYSE:BTG), akcie začíná pokrývat společnost Bank of America Corp.. Stanovili "buy" rating.

Cameron International Corp. (NYSE:CAM), akcie začíná pokrývat společnost Clarkson Capital. Stanovili "outperform" rating.

Castle Mountain Mining (CVE:CMM), akcie začíná pokrývat společnost Canaccord Genuity. Stanovili "speculative buy" rating s cílovou cenou C$0.50.

Dresser-Rand Group Inc. (NYSE:DRC), akcie začíná pokrývat společnost Clarkson Capital. Stanovili "market perform" rating.

Datawatch Corp (NASDAQ:DWCH), akcie začíná pokrývat společnost Craig Hallum. Stanovili "buy" rating.

Facebook Inc. (NASDAQ:FB), akcie začíná pokrývat společnost Atlantic Securities. Stanovili "overweight" rating.

FMC Technologies Inc. (NYSE:FTI), akcie začíná pokrývat společnost Clarkson Capital. Stanovili "outperform" rating.

Fortis Incorporated (TSE:FTS), akcie začíná pokrývat společnost Scotiabank. Stanovili "outperform" rating s cílovou cenou C$34.00.

Galectin Therapeutics (NASDAQ:GALT), akcie začíná pokrývat společnost Ascendiant Capital Markets. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $13.00.

General Electric Co. (NYSE:GE), akcie začíná pokrývat společnost Goldman Sachs Group Inc.. Stanovili "neutral" rating s cílovou cenou $26.00.

Garmin Ltd. (NASDAQ:GRMN), akcie začíná pokrývat společnost Atlantic Securities. Stanovili "overweight" rating.

Chart Industries Inc. (NASDAQ:GTLS), akcie začíná pokrývat společnost Clarkson Capital. Stanovili "outperform" rating.

ITC Holdings Corp. (NYSE:ITC), akcie začíná pokrývat společnost Morgan Stanley. Stanovili "overweight" rating s cílovou cenou $105.00.

National Oilwell Varco Inc. (NYSE:NOV), akcie začíná pokrývat společnost Clarkson Capital. Stanovili "outperform" rating.

Northeast Utilities (NYSE:NU), akcie začíná pokrývat společnost Morgan Stanley. Stanovili "equal weight" rating s cílovou cenou $43.00.

Oceaneering International Inc. (NYSE:OII), akcie začíná pokrývat společnost Clarkson Capital. Stanovili "market perform" rating.

Preferred Bank Los Angeles (NASDAQ:PFBC), akcie začíná pokrývat společnost FIG Partners. Stanovili "outperform" rating.

Spectrum Pharmaceuticals Inc. (NASDAQ:SPPI), akcie začíná pokrývat společnost HC Wainwright. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $15.00.

Tri-County Financial Corp (NASDAQ:TCFC), akcie začíná pokrývat společnost Keefe, Bruyette & Woods. Stanovili "outperform" rating.

TWTR Inc (NASDAQ:TWTR), akcie začíná pokrývat společnost SunTrust. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou $50.00.

UIL Holdings Corp. (NYSE:UIL), akcie začíná pokrývat společnost Bank of America Corp.. Stanovili "neutral" rating.

Verisk Analytics Inc. (NASDAQ:VRSK), akcie začíná pokrývat společnost Raymond James. Stanovili "outperform" rating.

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: American Consumer NewsVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.