Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 02.12.2013

Cílové ceny vybraných akcií z 29. listopadu 2013
Bank of Queensland (ASX:BOQ), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Morningstar na "hold" rating.

Commerzbank AG (NASDAQ:CRZBY), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Morgan Stanley na "equal weight" rating.

Telefonaktiebolaget LM Ericsson (NASDAQ:ERIC), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Swedbank z "neutral" rating na "buy" rating.

Pennon Group (LON:PNN), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Beaufort Securities na "buy" rating.

Prudential Public (NYSE:PUK), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Keefe, Bruyette & Woods z "market perform" rating na "outperform" rating.

Telecom Italia (NYSE:TI), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy HSBC z "neutral" rating na "overweight" rating.

Vina Concha y Toro SA (NYSE:VCO), akcie obdržely zvýšené doporučení od firmy Citigroup Inc. z "neutral" rating na "buy" rating.

Experian plc (NASDAQ:EXPGY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. z "neutral" rating na "sell" rating.

Experian (LON:EXPN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Goldman Sachs Group Inc. na "sell" rating. Cílová cena GBX 985 ($15.99).

Points International (NASDAQ:PCOM), akcie obdržely snížené doporučení od firmy RBC Capital z "outperform" rating na "sector perform" rating. Cílová cena $27.00.

REMY COINTREAU FF (NASDAQ:REMYF), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Societe Generale z "hold" rating na "sell" rating.

REMY COINTREAU FF (NASDAQ:REMYF), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Citigroup Inc. z "neutral" rating na "sell" rating.

Renren (NASDAQ:RENN), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Jefferies Group z "hold" rating na "underperform" rating. Cílová cena $2.90.

Speedy Hire Plc (LON:SDY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Panmure Gordon na "sell" rating. Cílová cena GBX 52 ($0.84).

Volvo (NASDAQ:VOLVY), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Morgan Stanley na "underweight" rating.

W&T Offshore Inc. (NYSE:WTI), akcie obdržely snížené doporučení od firmy Capital One Financial Corp. z "add" rating na "neutral" rating.

Antofagasta plc (NASDAQ:ANFGY), akcie začíná pokrývat společnost Sanford C. Bernstein. Stanovili "outperform" rating.

Hangar 8 PLC (LON:HGR8), akcie začíná pokrývat společnost Westhouse Securities. Stanovili "buy" rating s cílovou cenou GBX 270 ($4.38).

Investors Bancorp Inc. (NASDAQ:ISBC), akcie začíná pokrývat společnost FIG Partners. Stanovili "market perform" rating s cílovou cenou $25.75.

Legendary Investments plc (LON:LEG), akcie začíná pokrývat společnost Beaufort Securities. Stanovili "speculative buy" rating.

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: American Consumer News, LLCVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.