Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Co nám říkají klíčové indexy před volbami?
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 08.11.2016

Co nám říkají klíčové indexy před volbami?
Americké volby nasměrují dnes rozhodnou, kam se trh vydá. Jak tedy vypadají klíčové indexy těsně před volbami?
 
Hlavní akciové indexy SPY a NDX jsou nad vodorovnou čarou představující podporu a resistenci, cože je příznivé, nicméně pokles v minulých dnech zas tak příznivý není.
 
Index IWM je pod silnou černou resistencí a NYA je také pod silnou černou resistencí.
 
Existují nějaké důvody k obavám? Institucionální investoři nevědí, který z presidentských kandidátů vyhraje volby a tak si nechávají obě možnosti dalšího vývoje otevřené. Hlavním jejich zájmem je zjistit, jak se bude situace vyvíjet po volbách.
 
 
 
Zdroj: Marty Chenard
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.