Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Dow Jones Transportation Index na rozcestí
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 12.10.2016

Dow Jones Transportation Index na rozcestí
Není pochyb o tom, že vývoj na indexu DJT je podle Dowovy teorie velmi důležitý pro předjímání dalšího vývoje ekonomiky. Přeprava roste nejprve v důsledku objednávek průmyslu, který roztáčí svá kola a poté roste doprava v důsledku přepravy nových výrobků. 
 
Dopravní firmy mají s větším množstvím zakázek více práce a také větší zisky. To se odráží v růstu cen jejich akcií a to se pak celkově odráží v růstu indexu DJT. 
 
Nyní se tedy nacházíme v situaci, která bude testovat podobnou situaci ze začátku roku. Pokud index prorazí resistenci a bude pokračovat vzhůru, pak je to známkou dalšího růstu ekonomiky. Index DJT se tedy nachází ve zlomovém bodě, a bude velmi zajímavé sledovat vývoj celé situace.
 
Zdroj: Marty Chenard
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.