Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza akciový index DAX, akciový index S&P 500
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 22.06.2016

Elliottova analýza akciový index DAX, akciový index S&P 500
DAX

Německý akciový index DAX je na dobré cestě dosáhnout hodnoty 10000, kde by měl skončit vývoj vlny 5. Tím by se měla dokončit černá vlna 1. Poté by měl následovat vývoj korekčních vln a b c. Na grafu vidíme, že během růstu se vytvořil skok v ceně. Protože nedošlo k jeho vyplnění, tak se dá předpokládat, že následující korekční vlny se pokusí o jeho vyplnění. Celková korekční vlna 2 by tak mohla skončit na úrovni 9708/9785 odpovídající tomuto skoku v ceně a až teprve poté by cena měla zamířit vzhůru.

DAX, 1H

 
 

S&P500

Akciový index S&P500 se nachází stejně jako DAX v korekčním módu. Vypadá to, že vývoj modré vlny a, stejně jako b, jsou u konce. Vývoj třetí vlny c by tedy měl skončit pod současným lokálním minimem vlny a. Bude záležet na tom, jestli cena vyplní skok v ceně ze 17. června. Pokud ne, tak nastane pravděpodobně silnější růst. Pokud ano, mělo by také dojít k růstu, ale také není vyloučen další pokles. Proto je sledování situace okolo úrovní, kde se nachází skok v ceně důležité.
 

S&P500, 30Min

 

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.