Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza DAX a EURAUD
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 09.09.2016

Elliottova analýza DAX a EURAUD
DAX

Dax se prudce propadl, v důsledku tiskové konference Evropské centrální banky. Tím byla dokončena pětivlnová struktura, která začala na začátku září. Trh je nyní v silném poklesu a můžeme očekávat další oslabování indexu DAX. Když se směr otočí a cena zamíří opět vzhůru, bude to jen dočasný růst, protože tato korekční vlna musí být tvořena minimálně třemi vloženými vlnami.

DAX, 30Min

 
 

EURAUD

Měnový pár EURAUD nalezl podporu na úrovni 61,8 % a od této úrovně se cena prudce odrazila směrem nahoru. Tím začíná impulsivní růst. Nicméně na zhodnocení toho, jestli již opravdu došlo k obratu směru je zatím brzo. Nejprve musíme zjistit, kde uzavře denní svíčka. Nicméně další posilování směrem k úrovni 1,3750 a výše bude pěkným potvrzením, že minima bylo dosaženo. Vstupy na vzestup pak budou vhodné na poklesech. 

EURAUD, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.