Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza DAX a ropa
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 22.03.2016

Elliottova analýza DAX a ropa
DAX

Na intradenním grafu německého DAXu vidíme strukturu zig zag v červené vlně B), která začala z vlny A) na hladině 9392,2. Vlna je již téměř hotová a vidíme tři vnitřní vlny. Proražení růstového kanálu přinese oslabení a budeme moci očekávat pokles směrem k úrovním 9536 až 9606, kde dojde k vyplnění skoku v ceně.

DAX, 1H

 
 

Ropa

Současná impulsní vlna iv označená kroužkem s pěti vnořenými vlnami se dostala k úrovni 42,47. Nyní by měla následovat korekce ideálně od vlny b)/ii), na úrovni 42,00-42,15. Pokles by měl jít k vlně c)/iii). Úroveň, která neguje tento scénář se nachází na úrovni 42,47.

Ropa, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.