Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza EURGBP a SP500
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 02.09.2016

Elliottova analýza EURGBP a SP500
EURGBP

EURGBP je v prudkém propadu poté, co dopadly mnohem lépe makroekonomické údaje Velké Británie, kdy britský průmyslový index PMI skončil na hodnotě 53,3 a analytici očekávali 49,1. Hranice oddělující růst od poklesu je 50. I když měnový pár EURGBP silně padá směrem k červené vlně 5, stále zde vidíme možný vývoj rozšířené vlnové struktury, která by mohla zamířit až k úrovni 0,8350. Z této oblasti by měl začít limitovaný korekční růst.

EURGBP, 4H

 
 

S&P500

Futures kontrakt E-mini S&P500 vykazuje tvorbu trojúhelníkové formace, nyní se vytváří vlna E, což je poslední vlna, jejíž konec by měl nastat na spodní trendové čáře. Pokud je tento scénář pravdivý, tak by měl během krátkého období začít růst závěrečné páté vlny. Velmi pravděpodobně by k tomu mohlo dojít po uveřejnění makroekonomické Zprávy o zaměstnanosti v USA.

S&P500, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.