Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza GBPJPY a DAX
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 26.07.2016

Elliottova analýza GBPJPY a DAX
GBPJPY

Poslední vývoj na trhu není moc akční. Cena se nehýbe a čeká na obchodní objem a větší hybnost. Na intradenním grafu vidíme, že GBPJPY v posledních dnech klesá. Cenový pohyb je však velmi pomalý a vytváří vlny přesahující se navzájem. Poslední vlna c se vyvíjí pomalu, obvykle pomaleji, než vlna a. Pohyb směrem dolů by měl být omezen úrovní 136,50, což je úroveň kde se vytvořila vlna čtyři a leží zde fibonacciho úroveň 50% poklesu. Tato úroveň by se tak měla stát podporou pro další vývoj ceny. 

GBPJPY, 1H

 
 

DAX

Dax roste a vytváří formaci zužující se lichoběžník z úrovně okolo 9900. Vytvářená formace by mohla být konečný lichoběžník se závěrečnou impulsní vlnou. Celková formace se začala tvořit z minimální úrovně 9200. Obchodníci by si měli dát pozor na změnu směru po celkovém dokončení formace, ale nejprve by se měla cena podívat na úroveň 10315. Co je na úrovni 10315 tak zajímavého? Je to poslední cena která uzavírá velký skok v ceně po zveřejnění výsledků brexitu.

DAX. 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.