Akcieatrhy  >  Akcie  >  Fundamentalni-analyza  >  Elliottova analýza indexu S&P 500 a měnového páru AUDUSD
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 14.06.2016

Elliottova analýza indexu S&P 500 a měnového páru AUDUSD
S&P500

Index S&P 500 vytvořil pokles a dosáhl fibonacciho úrovně 38 % měřené od maxima červené vlny ii). To je obvyklá hodnota pro vlnu iv) a nyní zbývá vytvořit poslední vlnu v) a dokončit konečný impulsní cyklus. Z úrovně vlny iv) očekáváme další pokles na úroveň 2075 až 80 a dokončení modré struktury vlny a.
 
Po dokončení modré vlny a, by mělo následovat vytvoření vlny b s třívlnnou strukturou, která v ideálním případě dosáhne korektivní trendové čáry. Následovat vy měl další pokles do vlny c. Úroveň, která neguje tento scénář je na úrovni vlny i). 

S&P500, 1H

 
 

AUDUSD

Měnový pár AUDUSD vypadá velmi atraktivně z hlediska posledního poklesu, protože zde je zde pěkně vidět struktura pěti vln. Nyní by měla následovat korekce ze tří vlny ABC. Vlna C by měla zakončit tuto korekci na úrovni okolo 0,7430 až 0,7450. Po dokončení vývoje vlny C by pak měl pokračovat pokles směrem dolů. 

AUDUSD, 30Min

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.