Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza indexu S&P500 a měnového páru GBPUSD
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 16.06.2016

Elliottova analýza indexu S&P500 a měnového páru GBPUSD
S&P500

Po dokončení vlny a v kroužku očekáváme pokles do vlny b v kroužku, a protože korekce se projevuje vždy třemi vlnami je naznačena i vlna c v kroužku. Tím by mělo dojít k ukončení vývoje vlny černé B na úrovni mezi 2090 až 2100. 

S&P500, 1H

 
 

GBPUSD

Měnový pár GBPUSD zaznamenal dvoudenní růst a dosáhl resistence 1,4300 černé vlny 4. Poté se obrátil směrem dolů s poklesem o víc jak 200 bodů, které považujeme za vlnu 5. Nyní by mělo následovat zotavení ze tří vln a měla by se začít vyvíjet nadřazená vlna 4. Pokud je tento scénář správný bude úroveň 1,4300 opět důležitá pro zahájení dalšího výprodeje.

GBPUSD, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.