Akcieatrhy  >  Akcie  >  Fundamentalni-analyza  >  Elliottova analýza indexu SP500 a měnového páru EURUSD
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 24.08.2016

Elliottova analýza indexu SP500 a měnového páru EURUSD
S&P500

Americké trhy se vydaly vzhůru a futures kontrakt E-mini S&P500 vytvořil nové historické maximum. Současná hodnota je 2190 a existuje zde prostor k růstu na úroveň 2200, pokud se bude trh pohybovat nad úrovni 2175.

S&P500, 1H

EURUSD

Na 30 minutovém grafu měnového páru EURUSD vidíme tři klesající vlny, které dokončují modrou vlnu 4 na hodnotě 1,1270. Poté začal trh impulsně růst a vytvořil pět růstových vln zakončených na úrovni 1,1368. Existuje tak předpoklad, že se cena po korekci může vydat směrem k úrovni 1,1400. Korekční struktura sestává ze tří vln a očekávaný pokles by měl skončit okolo úrovně 1,1315. Poté by mohl nastartovat nový růst. Úroveň, která neguje tento scénář, se nachází na úrovni 1,1270. Pokud tato úroveň vydrží, bude následovat růst.

EURUSD, 30Min

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.