Akcieatrhy  >  Komodity  >  Komodity-energie  >  Ropa  >  Elliottova analýza libra a ropa
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 09.08.2016

Elliottova analýza libra a ropa
Na měnovém páru GBPUSD vidíme silný pokles z úrovně 1,3373, který má charakteristickou impulsní strukturu. Nicméně to neznamená, že by měl měnový pár dále silně oslabovat. Je spíš pravděpodobnější, že se jedná o závěrečnou vlnu finální struktury A-B-C, kde se korekce ukončí. V tomto týdnu může dojít k ukončení vývoje korekční struktury k úrovni 1,2950, načež by měl následovat opětovný růst. 

GBPUSD, 1H

 
 

Ropa

Ropa v posledních dnech prudce posilovala, což naznačuje, že poslední klesající struktura je zřejmě u konce. Růst má zcela zřejmě impulsní charakter. Nyní se vyvíjí třetí vlna z třetí vlny, která by mohla ukončit svůj růst v oblasti úrovně okolo 43,00 USD. Z této úrovně můžeme opět očekávat korekci. Celkově je nyní ropný trh v růstové fázi. Tento rostoucí scénář bude negován, pokud cena projde pod úroveň 41,80.

Ropa, 30Min

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 
 
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.