Akcieatrhy  >  Komodity  >  Komodity-energie  >  Ropa  >   Elliottova analýza NZD/USD, ropa a EURGBP
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 31.08.2016

Elliottova analýza NZD/USD, ropa a EURGBP
NZDUSD

Na měnovém páru NZDUSD vidíme korektivní růst a můžeme předpokládat další růst cen k fibonacciho úrovni 38,2 %. Úroveň resistence pro červeně vyznačenou vlnu může ležet na úrovni 0,7269, nebo až na úrovni 0,728I. Z těchto úrovní je pak pravděpodobný pokles hlavní třetí vlny směrem dolů.

NZDUSD, 1H

 
 

Ropa

Na hodinovém grafu vidíme, že pokračuje pohyb ceny stranou. Dál by podle očekávání měl nastat pohyb směrem dolů k dokončení černě vyznačené vlny C, což je červená vlna 4 z nadřazené úrovně. V současné době jsou dokončeny dvě vlny A a B a další vlna by měla po poklesu ceny otáčet na úrovních okolo 45,60 až 45,80 USD. Zde by se měla ukončit korekční vlna 4 z vyšší úrovně. To také znamená, že by měla ještě následovat růstová vlna 5, která by měla přesáhnout poslední lokální maximum. 

Ropa, 1H

 
 

EURGBP

Měnový pár EURGBP v posledních několika měsících silně roste, ale zpomalení cenové akce v minulých dvou měsících naznačuje, že růstová fáze se chýlí ke svému konci. Cena se zdá se nachází v páté vlně, která by měla zakončit svůj vývoj na hladině 0,8800. Poslední formace má tvar konečného lichoběžníku s vloženými vlnami 3-3-3-3-3. Na 4 hodinovém grafu je vidět, že nejprve musí cena prorazit klesající kanál a prorazit úroveň 0,8500.

EURGBP, Denní graf

EURGBP, 4H


 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.