Akcieatrhy  >  Komodity  >  Technicka-analyza  >  Ropa  >  Elliottova analýza ropy a EURJPY
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 01.06.2016

Elliottova analýza ropy a EURJPY


 

Ropa

Ropa v minulých měsících pěkně rostla a po korekci tvořené vlnou 4) vytvořila závěrečnou pátou vlnu, která je na čtyřhodinovém grafu pěkně vidět. Po trojúhelníkové korekci ve vlně 4 se vytvořila impulsní vlna 5 s koncem na úrovni okolo 50 USD za barel. Nyní se vyvíjí minoritní třívlnná korekce..

Ropa, 4H

 
 

EURJPY

Po otevření trhů po státním svátku v USA se poměrně rychle začala tvořit cílová vlna C) větší trojúhelníkové korekce. Nyní by měl následovat růst vzhůru a dokončení červené vlny C), přičemž na grafu vidíme postupný vývoj vlny 1 a 2. Cena by ideálně měla dojít na úroveň 125, kde se nachází horní trendová čára nadřazené trojúhelníkové struktury. Tato trendová čára by měla posloužit jako resistence a odrazit cenu dolů.

EURJPY, 4H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.