Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza SP500 a měnového páru GBPUSD
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 30.03.2017

Elliottova analýza SP500 a měnového páru GBPUSD




Akcie vypadají, že se nachází v pěkném růstu, přinejmenším na intradenním grafu se strukturou impulsní vlny s pěti vloženými vlnami. Růst začal z úrovně 2321 a celková struktura je částí nadřazené větší struktury. V následujících obchodních seancích se tedy dá předpokládat pohyb vzhůru, nejprve se ale musí vytvořit vlny a)-b)-c) s mírnou korekcí. Podpora by se v ideálním případu měla nacházet na hladině 2340.

S&P500, 1H

 
 

GBPUSD

Libra vykonala pěkný intradenní pohyb na úroveň 1,2472, což vypadá na to, že byla dokončena vlna čtyři na hladině resistence. Tak jako tak je nyní libra v klesajícím trendu a pátá vlna by mohla zakončit svůj vývoj okolo hladin 1,2340 až 1,2350. Po dokončení vlny pět, by měla následovat korekce „b“.

GBPUSD, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 



Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT






Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.