Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza SP500 a ropy
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 13.07.2016

Elliottova analýza SP500 a ropyS&P500

Index SP500 prorazil trojúhelníkovou formaci minoritní vlny iv a nyní se pohybuje vzhůru k ukončení vlny 3. Na úrovni 2150 se nachází resistence, takže se zde může objevit pokles tvořený třemi vlnami směrem k hodnotě 2124. Zde by se měla ukončit vlna 4 s následným růstem do ukončení celkové formace vlnou 5.

S&P500, 1H

 

Ropa

Na intradenním grafu ropy to vypadá, že modrá vlna 4 nadřazené vlny 4 je již kompletní. To usuzujeme z impulsního růstu. Následovat by měl vývoj tří vln směrem vzhůru, který vytvoří korekci předcházejícího propadu. Růst však není nikdy přímý a je obvykle tvořen třemi vlnami. Je tedy třeba pozorně sledovat současný vývoj, protože se nacházíme v korekční fázi letošního růstu.

Ropa, 1H

 

 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.