Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Stribro  >  Elliottova analýza stříbra a USDJPY
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 20.09.2016

Elliottova analýza stříbra a USDJPY
Stříbro

Drahé kovy rostly. Zlato k úrovni 1316 USD za trojskou unci a stříbro k úrovni 19,24 za trojskou unci. Na stříbře je růst impulsivní a silný, což naznačuje další pohyb směrem vzhůru po krátkodobé korekci složené ze tří vln. Za ideálních podmínek by pohyb vzhůru směrem k úrovni D měl následovat poměrně brzo a cílová cena vlny D) se nachází okolo úrovně 19,50.

Stříbro 1H

 

USDJPY

Měnový pár USDJPY se vydal dolů a prorazil rostoucí trendovou čáru spojující minimum ze září, což naznačuje, že je nyní ve vývoji vlna C. Vidíme, že měnový pár klesá směrem k úrovním 100,50 až 100,70, kde by měla najít podporu vlna D) z vyšší trojúhelníkové cenové struktury.

USDJPY, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.