Akcieatrhy  >  Akcie  >  Fundamentalni-analyza  >  Elliottova analýza USDCAD a FTSE100
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 19.07.2016

Elliottova analýza USDCAD a FTSE100
USDCAD

Kurz kanadského dolaru vůči americkému dolaru se nachází v dvouměsíční konsolidaci, která vypadá na trojúhelník. Na hodinovém grafu vidíme cenu, jak se otáčí vzhůru a proráží klesající trendový kanál. Tím vstupuje do hry vlna D) na úrovni mezi hodnotami 1,3050 až 1,3080. Po jejím vytvoření očekáváme vývoj závěrečné vlny E), čímž by měla korekce být zakončena.

USDCAD, 1H

 

FTSE 100

Evropské akcie se vydaly směrem dolů, což naznačuje vývoj korekční formace. DAX ztratil 150 bodů. Tento vývoj by s sebou mohl vzít i vývoj na britském akciovém indexu. Z technického hlediska vidíme v grafu klesající vlnu A a B na úrovni okolo 6660. Z této hodnoty může cena zamířit dolů a vytvořit vlnu c v kroužku na úrovni okolo 6540. Tím by se měla korekční struktura ukončit.

FTSE100, 15Min

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.