Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza USDJPY a SP500
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 03.11.2016

Elliottova analýza USDJPY a SP500
USDJPY

Měnový pár USDJPY se propadá k úrovni 103,00 a vytváří vlnu směrem dolů z úrovně 105,20. Z cenového pohybu je jasné, že je to impulsní vlna vloženou impulsní vlnou. Z krátkodobého hlediska by měla nastat korekce vyjádřená vlnou iv v kroužku s odrazem někde na úrovních mezi 103,80 až 104,00.

USDJPY, 1H

 
 

S&P500

Akciový index E-mini S&P500 uzavřel svůj denní pohyb mimo obchodní rozsah, což naznačuje, že americké akciové indexy mohou v následujících obchodních seancích oslabovat. Sledujeme vývoj vlny C v kroužku z úrovně 2135 a z vývoje vyplývá, že by se měla vytvořit impulsní vlna složená z pěti vln menšího časového rámce. Cenový pohyb by se měl zastavit nejlépe na úrovni 2080, kde by se v příštím týdnu mohl začít formovat cenový odraz.

S&P500, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.