Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Zlato  >  Elliottova analýza zlato
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 29.11.2016

Elliottova analýza zlato
Na denním grafu zlata vidíme růstovou formaci: pět vln od listopadu 2015 vzrostlo na úroveň ceny 1375 a poté následovala korektivní formace s překrývajícími se vlnami. Zatím to vypadá na korektivní formaci typu dvojitý zig-zag, která by podle projekce měla skončit na úrovni 1180, kde se nakupující pokusí o obrat. Technicky je zlato v růstovém trendu a negace tohoto scénáře by nastala po proražení ceny 1046 směrem dolů.

Zlato, denní graf


 

Na 4 hodinovém grafu vidíme prudký pokles směrem dolů z úrovně 1337, což byl vrchol vlny X, která je součástí velké korekce z denního grafu. Měl by se vyvinout dvojitý zig-zag, což znamená další pokles k úrovni, kde je naznačen konec černené vlny B). Na grafu je vidět současný konec vlny A, protože vnitřní struktura této vlny již má 5 vnitřních vln. Dále by měl následovat růst modré vlny B. 
 
Podle Elliottovy analýzy by po každých pěti vlnách měla následovat korekce tří vln, takže růst k černě označené vlně B by měl sestávat ze tří vln. Poté by měl následovat pokles k úrovni 1215 až 1231 USD za trojskou unci zlata. 

Zlato, 4H

 
 

 
Zdroj: Gregor Horvat 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.