Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Zlato  >  Elliottova analýza zlato a S&P500
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 31.03.2016

Elliottova analýza zlato a S&P500


 

Zlato

Cena zlata se nachází v korektivní fázi a pokles pod poslední vlnu 4 naznačuje vývoj vlny A korektivní fáze. Nyní by se měla vyvíjet vlna 2) směrem k hladinám 1220 až 1225, kde by v příštím týdnu mohlo dojít k odrazu směrem vzhůru. Hladina, která neguje tento scénář, se nachází na úrovni 1208. 

Zlato, 1H

 

S&P500

E-mini S&P500 vytvořil prodlouženou impulsní vlnu, která začala na hladině 2018 a nyní se nacházíme ve vlně iii. Nicméně se nyní nacházíme na prodloužené fibonacciho úrovni 161,8 %, tudíž můžeme očekávat korekci tvořenou třemi korekčními vlnami.

S&P500, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat 
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.