Akcieatrhy  >  Akcie  >  Etf-etn  >  Regionální ETF

Regionální ETF



Sektorová ETF     Měnová ETF     Páková ETF     Dividendová ETF

Argentinská ETF

Global X FTSE Argentina 20 ETF (ARGT)

Anglická ETF

iShares MSCI United Kingdom Index Fund (EWU)
iShares MSCI United Kingdom Small Cap Index Fund (EWUS)
First Trust United Kingdom AlphaDEX Fund (FKU)
ishares FTSE 100 ETF (ISF-LSE)
iShares FTSE 250 ETF (MIDD-LSE)
iShares FTSE EPRA/NAREIT UK Property Fund (IUKP-LSE)
iShares FTSE UK All Stocks Gilt ETF (IGLT-LSE)
iShares FTSE UK Dividend Plus ETF (IUKD-LSE)
iShares UK Pound Index-Linked Gilts ETF (INXG-LSE)
iShares Currency Hedged MSCI United Kingdom ETF (HEWU)

Australská ETF

iShares MSCI Australia Index (EWA)
IQ Small Cap Australia ETF (KROO)
PIMCO Australia Bond Index Fund (AUD)
iShares MSCI Australia Small Cap Index Fund (EWAS)
First Trust Australia AlphaDEX Fund (FAUS)
iShares Currency Hedged MSCI Australia ETF (HAUD)

Belgická ETF

iShares MSCI Belgium Index Fund (EWK)

Brazilská ETF

iShares MSCI Brazil (Free) Index (EWZ)
Market Vectors Brazil Small-Cap ETF (BRF)
ProShares UltraShort MSCI Brazil (BZQ)
EGShares Brazil Infrastructure ETF (BRXX)
ProShares Ultra MSCI Brazil (UBR)
Global X Brazil Mid Cap ETF (BRAZ)
Global X Brazil Consumer ETF (BRAQ)
Global X Brazil Financials ETF (BRAF)
iShares MSCI Brazil Small Cap Index Fund (EWZS)
First Trust Brazil AlphaDEX Fund (FBZ)
db-X MSCI Brazil Currency-Hedged Equity Fund (DBBR)
Direxion Daily Brazil Bull 3X Shares (BRZU)
Direxion Daily Brazil Bear 3x Shares (BRZS)

Čilská ETF

iShares MSCI Chile Investable Mkt Idx (ECH)

Čínská ETF

Claymore/AlphaShares China Real Estate ETF (TAO)
Claymore/AlphaShares China Small Cap Index ETF (HAO)
iShares FTSE/Xinhua China 25 Index Fund (FXI)
PowerShares Golden Dragon China Portfolio (PGJ)
ProShares UltraShort FTSE/Xinhua China 25 ETF (FXP)
SPDR S&P China ETF (GXC)
iShares FTSE/Xinhua China 25 ETF (FXC-LSE)
ProShares Trust: Ultra FTSE/Xinhua China 25 ProShares (XPP)
Claymore/AlphaShares China All-Cap ETF (YAO
Global X China Consumer ETF (CHIQ)
Global X China Industrial ETF (CHII)
Direxion Daily China Bear 3x Shares (YANG)
Direxion Daily China Bull 3x Shares (YINN)
Claymore China Technology ETF (CQQQ)
Global X NASDAQ China Technology ETF (QQQC)
Global X China Financials ETF (CHIX)
Global X China Energy ETF (CHIE)
EGShares China Infrastructure ETF (CHXX)
Global X China Materials ETF (CHIM)
ProShares Short FTSE/Xinhua China (YXI)
iShares MSCI China Small Cap Index Fund (ECNS)
Market Vectors ChinaAMC A-Share ETF (PEK)
iShares MSCI China Index Fund (MCHI)
First Trust China AlphaDEX Fund (FCA)
WisdomTree China Dividend Ex-Financials Fund (CHXF)
KraneShares CSI China Internet ETF (KWEB)
KraneShares CSI China Five Year Plan ETF (KFYP)
db X-trackers Harvest CSI 300 China A-Shares Fund (ASHR)
db X-trackers Harvest MSCI All China Equity Fund (CN)
db X-trackers Harvest CSI 500 China A-Shares Small Cap Fund (ASHS)
Market Vectors ChinaAMC SME-ChiNext ETF (CNXT)
Global X China Bond ETF (CHNB)
Market Vectors ChinaAMC China Bond ETF (CBON)
KraneShares E Fund China Commercial Paper ETF (KCNY)
CSOP FTSE China A50 ETF (AFTY)
Direxion Daily CSI 300 China A Share Bull 2x Shares (CHAU)
 

Dánská ETF

iShares MSCI Denmark Capped Investable Market Index Fund (EDEN)
 

Egyptská ETF

Market Vectors Egypt Index ETF (EGPT)

Finská ETF

iShares MSCI Finland Capped Investable Market Index Fund (EFNL)

Filipínská ETF

iShares MSCI Philippines Investable Market Index Fund (EPHE)

Francouzská ETF

iShares MSCI France Index Fund (EWQ)

Holandská ETF

iShares MSCI Netherlands Index Fund (EWN)

Hong-Kongská ETF

iShares MSCI Hong Kong Index (EWH)
iShares FTSE Hong Kong Listed China Index Fund (FCHI)
iShares MSCI Hong Kong Small Cap Index Fund (EWHS)
First Trust Hong Kong AlphaDEX Fund (FHK)

Italská ETF

iShares MSCI Italy Index Fund (EWI)
iShares Currency Hedged MSCI Italy ETF (HEWI)
 

Indonéská ETF

Market Vectors Indonesia ETF (IDX)
iShares MSCI Indonesia Investable Market Index Fund (EIDO)
Market Vectors Indonesia Small-Cap ETF (IDXJ)

Indická ETF

India Portfolio ETF (PIN)
MSCI India Index ETN (INP)
WisdomTree Dreyfus Indian Rupee Fund (ICN)
iPath® MSCI India IndexSM ETN (INP)
WisdomTree India Earnings Fund (EPI)
iShares S&P India Nifty 50 Index Fund (INDY)
Direxion Daily India Bull 2x S (INDL)
EGShares India Small Cap ETF (SCIN)
Market Vectors India Small-Cap Index ETF (SCIF)
EGShares India Consumer ETF (INCO)
iShares MSCI India Index Fund (INDA)
iShares MSCI India Small Cap Index Fund (SMIN)

Izraelská ETF

iShares MSCI Israel Capped Investable Market Index Fund (EIS)
Market Vectors Israel ETF (ISRA)
 

Jihoafrická ETF

iShares MSCI South Africa Index (EZA)
db X-trackers MSCI South Korea Hedged Equity Fund (DBKO)
 

Jihokorejská ETF

iShares MSCI South Korea Index (EWY)
First Trust South Korea AlphaDEX Fund (FKO)
Direxion Daily South Korea Bull 3X Shares (KORU)
Direxion Daily South Korea Bear 3x Shares (KORZ)
WisdomTree Korea Hedged Equity Fund (DXKW)
SPDR MSCI South Korea Quality Mix ETF (QKOR)
iShares Currency Hedged MSCI South Korea ETF (HEWY)

Japonská ETF

iShares MSCI Japan Index Fund (EWJ)
iShares MSCI Japan Small Cap Index Fund (SCJ)
iShares Japan Large-Cap (ITF)
NETS Tokyo Stock Exchange REIT Index Fund (JRE)
NETS TOPIX Index Fund (TYI)
ProShares UltraShort MSCI Japan ETF (EWV)
SPDR Russell/Nomura PRIME Japan ETF (JPP)
SPDR Russell/Nomura Small Cap Japan ETF (JSC)
WisdomTree Dreyfus Japanese Yen Fund (JYF)
WisdomTree Japan High-Yielding Equity Fund (DNL)
WisdomTree Japan SmallCap Dividend Fund (DFJ)
WisdomTree Japan Total Dividend Fund (DXJ)
ProShares Ultra MSCI Japan (EZJ)
ProShares UltraShort MSCI Pacific ex-Japan (JPX)
PowerShares DB Japanese Govt Bond Futures ETN (JGBL)
PowerShares DB 3x Japanese Govt Bond Futures ETN (JGBT)
First Trust Japan AlphaDEX Fund (FJP)
db-X MSCI Japan Currency-Hedged Equity Fund (DBJP)
MAXIS Nikkei 225 Index Fund (NKY)
PowerShares DB Inverse Japanese Government Bond Futures ETN (JGBS)
PowerShares DB 3x Inverse Japanese Government Bond Futures ETN (JGBD)
Direxion Daily Japan Bear 3x Shares (JPNS)
Direxion Daily Japan Bull 3x Shares (JPNL)
WisdomTree Japan Interest Rate Strategy Fund (JGBB)
WisdomTree Japan Hedged Capital Goods Fund (DXJC)
WisdomTree Japan Hedged Financials Fund (DXJF)
WisdomTree Japan Hedged Health Care Fund (DXJH)
WisdomTree Japan Hedged Real Estate Fund (DXJR)
WisdomTree Japan Hedged Tech, Media & Telecom Fund (DXJT)
WisdomTree Japan Dividend Growth Fund (JDG)
Global X Scientific Beta Japan ETF (SCIJ)
IQ 50 Percent Hedged FTSE Japan ETF (HFXJ)
  

Kanadská ETF

iShares MSCI Canada Index (EWC)
IQ Small Cap Canada ETF (CNDA)
Global X Canada Preferred ETF (CNPF)
db-X MSCI Canada Currency-Hedged Equity Fund (DBCN)
PIMCO Canada Bond Index Fund (CAD)
iShares MSCI Canada Small Cap Index Fund (EWCS)
First Trust Canada AlphaDEX Fund (FCAN)
iShares Currency Hedged MSCI Canada ETF (HEWC)
 

Katarská ETF

iShares MSCI Qatar Capped ETF (QAT)
 

Kolumbijská ETF

Global X/InterBolsa FTSE Colombia 20 ETF (GXG)
Market Vectors Colombia ETF (COLX)

Malajská ETF

iShares MSCI Malaysia (Free) Index (EWM)
 

Mexická ETF

iShares MSCI Mexico (Free) Index (EWW)
ProShares UltraShort MSCI Mexico (SNK)
ProShares Ultra MSCI Mexico Investable Market (UNX)
db X-trackers MSCI Mexico Hedged Equity Fund (DBMX)
SPDR MSCI Mexico Quality Mix ETF (QMEX)
iShares Currency Hedged MSCI Mexico ETF (HEWW)

Mongolská ETF

Global X Central Asia & Mongolia Index ETF (AZIA)

Německá ETF

iShares MSCI Germany Index Fund (EWG)
PowerShares DB German Bund Futures ETN (BUNL)
PowerShares DB 3x German Bund Futures ETN (BUNT)
Market Vectors Germany Small-Cap ETF (GERJ) 
PIMCO Germany Bond Index Fund (BUND)
iShares MSCI Germany Small Cap Index Fund (EWGS)
ProShares German Sovereign/Sub-Sovereign ETF (GGOV)
First Trust Germany AlphaDEX Fund (FGM)
 

Norská ETF

Global X FTSE Norway 30 ETF (NORW)
iShares MSCI Norway Capped Investable Market Index Fund (ENOR)
 

Novozélandská ETF

iShares MSCI New Zealand Investable Market Index Fund (ENZL)
 

Nigerijská ETF

Global X Nigeria Index ETF (NGE)

Peruánská ETF

iShares MSCI All Peru Capped Index Fund (EPU)

Pákistánská ETF

Global X MSCI Pakistan ETF (PAK)

Polská ETF

Market Vectors Poland ETF (PLND)
iShares MSCI Poland Investable Market Index Fund (EPOL)

Portugalská ETF

Global X FTSE Portugal 20 ETF (PGAL)
 

Rakouská ETF

iShares MSCI Austria Index Fund (EWO)
 

Ruská ETF

SPDR S&P Russia ETF (RBL)
Market Vectors Russia ETF (RSX)
iShares MSCI Russia Capped Index Fund (ERUS)
Market Vectors Russia Small-Cap ETF (RSXJ)
Direxion Daily Russia Bull 3x Shares (RUSL)
Direxion Daily Russia Bear 3x Shares (RUSS)
VelocityShares Russia DR ETF (RUDR)
 

Řecká ETF

Global X FTSE Greece 20 ETF (GREK)

Singapurská ETF

iShares MSCI Singapore (Free) Index (EWS
iShares MSCI Singapore Small Cap Index Fund (EWSS)
iShares MSCI Singapore Small-Cap (EWSS)
 

Španělská ETF

iShares MSCI Spain Index Fund (EWP)
iShares Currency Hedged MSCI Spain ETF (HEWP)
 

Švédská ETF

iShares MSCI Sweden Index Fund (EWD)

Švýcarská ETF

iShares MSCI Switzerland Index Fund (EWL)
First Trust Switzerland AlphaDEX Fund (FSZ)
iShares Currency Hedged MSCI Switzerland ETF (HEWL)
 

Taiwanská ETF

iShares MSCI Taiwan Index (EWT)
First Trust Taiwan AlphaDEX Fund (FTW)
SPDR MSCI Taiwan Quality Mix ETF (QTWN)
 

Turecká ETF

iShares MSCI Turkey Investable Market Index Fund (TUR)
iShares MSCI Turkey ETF (ITKY-LSE)
 

Thajská ETF

iShares MSCI Thailand Investable Market Index Fund (THD)

Vietnamská ETF

Market Vectors Vietnam ETF (VNM)

Emerging Markets Mix ETF (Rozvíjející trhy)

GlobalShares FTSE Emerging Markets Fund (GSR)
Short MSCI Emerging Markets (EUM)
Ultrashort MSCI Emerging Markets (EEV)
iShares MSCI Emerging Markets Indx (EEM)
NASDAQ BLDRS Asia 50 ADR Index Fund (ADRA)
NASDAQ BLDRS Developed Markets 100 ADR Index Fund (ADRD)
NASDAQ BLDRS Emerging Markets 50 ADR Index Fund (ADRE)
Claymore/BNY Mellon Frontier Markets ETF (FRN)
Direxion Emerging Markets Bear 3X - Triple-Leveraged ETF (EDZ) 
Direxion Emerging Markets Bull 3X - Triple-Leveraged ETF (EDC)
DJ Emerging Markets Composite Titans Index Fund (EEG)
DJ Emerging Markets Energy Titans Index Fund (EEO)
DJ Emerging Markets Financials Titans Index Fund (EFN)
DJ Emerging Markets Metals & Mining Titans Index Fund (EMT)
DWA Emerging Markets Technical Leaders Portfolio ETF (PIE)
Emerging Markets Infrastructure Portfolio ETF (PXR)
FTSE RAFI Emerging Markets Portfolio ETF (PXH)
iShares MSCI BRIC Index Fund (BKF)
MENA Frontier Countries Portfolio ETF (PMNA)
ProShares Short MSCI EAFE Fund (EFZ)
ProShares Ultra MSCI Emerging Markets Index Fund (EET)
ProShares UltraShort MSCI EAFE Fund (EFU)
S&P Emerging Markets Infrastructure Index Fund (EMIF)
SPDR S&P BRIC 40 ETF (BIK)
SPDR S&P Emerging Europe ETF (GUR)
SPDR S&P Emerging Markets ETF (GMM)
SPDR S&P Emerging Markets Small Cap ETF (EWX)
Vanguard Emerging Markets ETF (VWO)
WisdomTree Emerging Markets High-Yielding Equity Fund (DEM)
WisdomTree Emerging Markets Small Cap Dividend Fund (DGS)
Direxion Daily Latin America 3x Bear Shares (LHB)
Direxion Daily Latin America 3x Bull Shares (LBJ)
Market Vectors - Africa Index ETF (AFK)
SPDR S&P Emerging Middle East & Africa ETF (GAF)
FTSE RAFI Asia Pacific ex-Japan Portfolio ETF (PAF)
First Trust ISE Chindia Index Fund (FNI)
iShares FTSE EPRA/NAREIT Asia Index Fund (IFAS)
iShares MSCI All Country Asia ex Japan Index Fund (AAXJ)
iShares MSCI Pacific ex-Japan Index Fund (EPP)
iShares S&P Asia 50 Index Fund (AIA)
iShares S&P Latin America 40 Index Fund (ILF)
SPDR S&P Emerging Asia Pacific ETF (GMF)
SPDR S&P Emerging Latin America ETF (GML)
Vanguard Pacific ETF (VPL)
WisdomTree Pacific Ex-Japan Eq (DNH)
WisdomTree Pacific Ex-Japan To (DND)
iShares MSCI Emerging Markets Financials Sector Index Fund (EMFN)
iShares MSCI Emerging Markets Materials Sector Index Fund (EMMT) 
GlobalShares FTSE All-Cap Asia Pacific ex-Japan Fund (GSZ)
Market Vectors Latin America Small-Cap Index ETF (LATM)
ProShares Ultra MSCI Pacific Ex-Japan (UXJ)
EGShares Emerging Markets Consumer ETF (ECON)
iPath Long Enhanced MSCI Emerging Markets Index ETN (EMLB)
iPath Short Enhanced MSCI Emerging Markets Index ETN (EMSA)
iPath Long Enhanced MSCI EAFE Index ETN (MFLA)
Global X Russell Emerging Markets Growth ETF (EMGX)
Global X Russell Emerging Markets Value ETF (EMVX)
WisdomTree Asia Local Debt Fund (ALD)
First Trust Latin America AlphaDEX Fund (FLN)
First Trust Emerging Markets AlphaDEX Fund (FEM)
First Trust Asia Pacific Ex-Japan AlphaDEX Fund (FPA)
Market Vectors LatAm Aggregate Bond ETF (BONO)
WisdomTree Asia Pacific ex-Japan fund (AXJL)
db-X MSCI Emerging Markets Currency-Hedged Equity Fund (DBEM)
iShares MSCI Emerging Markets Small Cap Index Fund (EEMS)
iShares S&P International Preferred Stock Index Fund (IPFF)
iShares MSCI Emerging Markets EMEA Index Fund (EEME)
iShares MSCI Emerging Markets Latin America Index Fund (EEML)
SPDR S&P Small Cap Emerging Asia Pacific ETF (GMFS)
First Trust Emerging Markets Small Cap AlphaDEX Fund (FEMS)
Global X Permanent ETF (PERM)
iShares MSCI All Country Asia ex-Japan Small Cap Index Fund (AXJS)
iShares MSCI All Country Asia Information Technology Index Fund (AAIT)
iShares MSCI Emerging Markets Asia Index Fund (EEMA)
iShares MSCI Emerging Markets Growth Index Fund (EGRW)
iShares MSCI Emerging Markets Value Index Fund (EVAL)
SPDR MSCI ACWI IMI ETF (ACIM)
SPDR MSCI EM 50 ETF (EMFT)
WisdomTree Emerging Markets Corporate Bond (EMCB)
iShares Emerging Markets Corporate Bond Fund (CEMB)
iShares Emerging Markets High Yield Bond Fund (EMHY)
Market Vectors Emerging Markets High Yield Bond ETF (HYEM)
EGShares Beyond BRICs ETF (BBRC)
EGShares Emerging Markets Domestic Demand ETF (EMDD)
FlexShares Morningstar Emerging Markets Factor Tilt Index Fund (TLTE)
EGShares Emerging Markets Core ETF (EMCR)
iShares Core MSCI Emerging Markets ETF (IEMG)
iShares Core MSCI Total International Stock ETF (IXUS)
ALPS/GS Momentum Builder Asia ex-Japan Equities and U.S. Treasuries Index ETF (GSAX)
VelocityShares Emerging Asia DR ETF (ASDR)
VelocityShares Emerging Markets DR ETF (EMDR)
PowerShares Fundamental Emerging Markets Local Debt Portfolio (PFEM)
Vanguard Emerging Markets Government Bond ETF (VWOB)
WisdomTree Emerging Markets Consumer Growth Fund (EMCG)
Global X Next Emerging & Frontier ETF (EMFM)
ProShares Short Term USD Emerging Markets Bond ETF (EMSH)
db X-trackers MSCI All World ex US Hedged Equity Fund (DBAW)
Market Vectors MSCI Emerging Markets Quality ETF (QEM)
Market Vectors MSCI International Quality ETF (QXUS)
SPDR MSCI EM Beyond BRIC ETF (EMBB)
iShares Currency Hedged MSCI Emerging Markets ETF (HEEM), 
Guggenheim Emerging Markets Real Estate ETF (EMRE)
iShares MSCI Emerging Markets Horizon ETF (EMHZ)
First Trust Emerging Markets Local Bond ETF (FEMB) 
Validea Market Legends ETF (VALX)
WisdomTree Emerging Markets ex-State-Owned Enterprises Fund (XSOE)
Lattice Emerging Markets Strategy ETF (ROAM)
Lattice Developed Markets (ex-US) Strategy ETF (RODM)
Direxion Daily FTSE Emerging Markets Bull 1.25x Shares (LLEM)
JPMorgan Diversified Return Emerging Markets Equity ETF (JPEM)
SPDR S&P Small Cap Emerging Asia Pacific (GMFS)
Global X Scientific Beta Asia ex-Japan ETF (SCIX), 
Global X Scientific Beta Europe ETF (SCID)
GaveKal Knowledge Leaders Emerging Markets ETF (KLEM)
IQ 50 Percent Hedged FTSE International ETF (HFXI)
iShares Interest Rate Hedged Emerging Markets Bond ETF (EMBH)


Developed markets mix ETF (Vyspělé trhy mix)

First Trust Europe AlphaDEX Fund (FEP)
First Trust Developed Markets Ex-US AlphaDEX Fund (FDT)
iShares MSCI World Index Fund (URTH)
First Trust Developed Markets ex-US Small Cap AlphaDEX Fund (FDTS)
FlexShares Morningstar Developed Markets ex-US Factor Tilt Index Fund (TLTD)
SPDR Russell 2000 ETF (TWOK)
iShares MSCI USA Quality Factor ETF (QUAL)
Nashville Area ETF (NASH)
PowerShares NYSE Century Portfolio (NYCC)
Vident Core U.S. Equity ETF (VUSE)
Source EURO STOXX 50 ETF (ESTX)
Falah Russell-IdealRatings U.S. Large Cap ETF (FIA)
Global X JPMorgan US Sector Rotator Index ETF (SCTO)
Recon Capital DAX Germany ETF (DAX)
ARK Innovation ETNETS DAX Index ETF (ARKK)
ALPS STOXX Europe 600 ETF (STXX)
Credit Suisse S&P MLP Index ETN (MLPO)
ETRACS S&P 500 VEQTOR Switch Index ETN (VQTS)
Direxion Daily FTSE Developed Market Bull 1.25x Shares (LLDM)
Direxion Daily S&P 500 Bull 1.25x Shares (LLSP)
Direxion Daily S&P 500 Bull 1.25x Shares (LLSP)
iShares MSCI International Developed Momentum Factor ETF (IMTM)
iShares MSCI International Developed Quality Factor ETF (IQLT)
ETFS Diversified-Factor Developed Europe Index Fund (SBEU)
iShares FactorSelect MSCI USA ETF (LRGF)
iShares FactorSelect MSCI USA Small-Cap ETF (SMLF)
Recon Capital FTSE 100 ETF (UK)
SPDR MSCI USA Quality Mix ETF (QUS)
Global X Scientific Beta US ETF (SCIU)
GaveKal Knowledge Leaders Developed World ETF (KLDW)
Compass EMP US Small Cap 500 Volatility Weighted Index ETF (CSA)
IQ 50 Percent Hedged FTSE International ETF (HFXI) 

Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie16.464+0.24%
 Británie28.746-0.13%
 Bulharsko13.042-0.15%
 Čína3.279-0.11%
 Dánsko3.428-0.16%
 EMU EURO25.508-0.15%
 Chorvatsko3.372-0.13%
 Japonsko19.334+0.08%
 Kanada17.001-0.04%
 Maďarsko8.142-0.42%
 Norsko2.642+0.66%
 Polsko6.043+0.12%
 Rusko36.721+0.24%
 Švédsko2.574+0.30%
 Švýcarsko21.902-0.08%
 USA21.723-0.11%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.