Akcieatrhy  >  Akcie  >  Psychologicka-analyza  >  Jak jsou na tom akcie z indexu Dow Jones?
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 25.08.2016

Jak jsou na tom akcie z indexu Dow Jones? 
Akciový trh odmítá korigovat. Proč tomu tak je? Může za to psychologie davu. Nicméně pokud hledáme odpověď na to, proč se nedostavuje ani korekce nám dá odpověď delší časový rámec. Když se zaměříme na měsíční časový rámec, tak podle obvyklých indikátorů se akcie z indexu Dow Jones nachází v přeprodané oblasti.
 

Akcie Formace v měsíčním grafu
CAT Přeprodáno
AXP Přeprodáno
AAPL Extrémně přeprodáno
MMM Přeprodáno
BA Přeprodáno
CVX Přeprodáno
CSCO Extrémně přeprodáno
DIS Přeprodáno
KO Přeprodáno
DD Přeprodáno
XOM Přeprodáno
GE Přeprodáno
GS Přeprodáno
HD Přeprodáno
IBM Přeprodáno
JNJ Překoupeno
MCD Extrémně překoupeno
JPM Mírně přeprodáno
MRK Přeprodáno
MSFT Přeprodáno
NKE Přeprodáno
PFE Přeprodáno
PG Mírně přeprodáno
TRV Přeprodáno
UTX Přeprodáno
UNH Přeprodáno
VZ Mírně přeprodáno
V Přeprodáno
WMT Mírně přeprodáno


Z 30 komponent indexu Dow Jones se nachází 28 komponent v přeprodané oblasti. Formace kolísají od mírně přeprodáno do extrémně přeprodáno. Není divu, že když jsou akcie přeprodané odmítají klesat. Pouze 2 komponenty jsou překoupené.
Formace na měsíčních grafech jasně ukazují, že akcie z indexu Dow Jones mají před sebou ještě spoustu místa k růstu, než se trend vyčerpá. Nicméně hybnost pohybu se může vyčerpat, takže opatrnost je na místě. Pokud by mělo dojít ke korekci, měla by být mírná a dá se očekávat další růst.
 
 
Zdroj: Sol Palha
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.