Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Zlato  >  Jak jsou na tom nyní drahé kovy?
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 18.11.2016

Jak jsou na tom nyní drahé kovy?
V grafech drahých kovů pokračuje vytváření formace, která by měla vytvořit inflexní bod s obratem. Cenová akce se přibližuje k vytvoření velmi důležitého testu, který určí další směrování. Na následujícím obrázku vidíme složený graf HUI, GLD, SLV a GDXJ. U všech jednotlivých složek vidíme průraz čáry krku z formace hlava a ramena a cena se nyní připravuje testovat tuto úroveň krku zdola. Tento test je velmi důležitý protože uvidíme, jak se bude cenová akce vyvíjet vzhledem k impuIsnímu pohybu z ledna tohoto roku. 
 
Z hlediska cenové akce je důležité sledovat, jak bude pokračovat vývoj hlavní formace H&S zatím to vypadá na další pokles a to doby, než cena opět prorazí čáru krku u této formace, se nedá s růstem moc spekulovat. Na druhé straně, pokud čára krku vydrží testy, můžeme považovat formaci H &S za otáčející formaci.
 
Z hlediska řízení obchodu by bylo vhodné, pokud cena neprorazí čáru krku směrem vzhůru odprodat polovinu růstové obchodní pozice. Druhou polovinu odprodat v případě, že se cena bude delší dobu bezcílně pohybovat pod čarou krku. Z hlediska účastníků trhu by mohlo sice jít o snahu o vytřesení nežádoucích účastníků trhu předtím, než se cena opět vydá vzhůru. Nicméně pokud dojde k opětovnému růstu lze vstupovat do obchodů na růst po proražení čáry krku. 
 
 
 
 
Zdroj: Rambus Chartology
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.