Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 05.08.2014

Je Dow se 17000 nebezpečně vysoko? Část druhá.


Pfizer Inc (PFE)
Pfizer Inc je globální farmaceutická společnost, založená na výzkumu a výrobě léků. Portfolio společnosti zahrnuje léky a vakcíny a spotřební zdravotní výrobky. Společnost spolupracuje s poskytovateli zdravotní péče, vládami a místními komunitami na podporu a rozšíření přístupu k dostupné zdravotní péči po celém světě. 
 
 

 

 
 
 
AT&T Inc. (T)
AT & T Inc. poskytuje telekomunikační služby ve Spojených státech i mezinárodně. Společnost nabízí své služby a produkty pro spotřebitele v USA, dále služby a výrobky pro podniky a další poskytovatele telekomunikačních služeb po celém světě. 
 
 
 
 
Wal-Mart Stores Inc. (WMT)
“Wal-Mart Stores, Inc. Provozuje maloobchodní řetězce nejrůznějších formátů po celém světě. 
 


 
 
 
UnitedHealth Group Inc (UNH)
UnitedHealth Group Incorporated provozuje zdravotní služby a služby pro zdravý život. 
 


  
 
Verizon Communications Inc. (VZ)
Verizon Communications Inc., prostřednictvím svých dceřiných společností, poskytuje komunikační, informační a zábavní služby a produkty pro spotřebitele, podniky a vládní agentury.
 
 

 
 
Microsoft Corporation (MSFT)
Microsoft Corporation se zabývá vývojem, licencováním a prodejem softwarových produktů a služeb, vývojem a prodejem hardwarových zařízení a poskytováním on-line reklamy pro klienty na celém světě.
 
 
 
 
Intel Corporation (INTC)
“Intel Corporation vyvíjí a vyrábí integrované obvody pro nejrůznější technologické platformy. 
 


   
 
General Electric Company (GE)
General Electric Company působí jako průmyslová infrastrukturní společnost a společnost poskytující finanční služby po celém světě. Vyrábí průmyslové výrobky od leteckých motorů, zařízení pro výrobu elektrické energie, zařízení pro těžbu ropy až po zobrazovací přístroje pro lékařství. Společnost slouží zákazníkům ve zhruba ve 100 zemích světa. "
 


  
Čtěte dále:
Je index Dow Jones se 17000 nebezpečně vysoko? Část první. 
 
Pokračování příště...

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Chuck CarnevaleVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.