Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 11.08.2014

Je Dow se 17000 nebezpečně vysoko? Část třetí.


Portfolio: 15 plnohodnotných a mírně nadhodnocených společností z indexu DJI

V první a druhé části jsme analyzovali trhem správně oceněné komponenty indexu DJI. Nyní se podíváme na zbytek seznamu společností z indexu. Zbylých 15 společností je trhem plnohodnotně oceňováno a některé společnosti jsou mírně nadhodnoceny. Fundamentální analýza je stejná, pouze se mění pořadí společností. Začínáme firmami z konce seznamu, tj. nejvíce nadhodnocenými a pokračujeme směrem k ne tak nadhodnoceným akciím

 
Nike Inc. (NKE)
Nike, Inc. vyvíjí, navrhuje a vyrábí obuv, oděvy, vybavení a doplňky pro muže, ženy a děti. Působí po celém světě. 
  
 
Visa Inc (V)
Visa Inc. je celosvětová společnost, která poskytuje elektronické platební služby spotřebitelům, firmám, finančním institucím a vládám v přibližně 200 státech světa. 
 
 


 

Walt Disney Company (DIS)
Walt Disney Company, spolu se svými dceřinými společnostmi, působí celosvětově v oblasti zábavy. 
  
 
 
3M Company (MMM)
Společnost 3M působí jako technologická společnost po celém světě. Společnost působí v sektorech: průmysl, bezpečnost, grafika, elektronika, energie, péče o zdraví a spotřební průmysl. 
 
 


 
 
Coca-Cola Company (KO)
Společnost Coca-Cola Company působí celosvětově jako výrobce nealkoholických nápojů. 
 
 


 
 
Home Depot Inc (HD)
Home Depot, as působí celosvětově jako maloobchodní prodejce zboží pro domácí kutily. Prodejny Home Depot nabízejí výrobky od travních sekaček a zahradních produktů až po zboží pro domácí kutily, včetně nejrůznějších služeb. 
 
 


 
 
Procter & Gamble Company (PG)
The Procter & Gamble Company nabízí značkové spotřební drogistické zboží. Výrobky společnosti se prodávají v přibližně 180 zemích prostřednictvím, obchodních domů, drogérií, obchodů s potravinami, členstvím v klubu, obchodů s léky, salónů, obchodů s vysoce obrátkovým zbožím a prostřednictvím e-komerce. 
  
Čtěte dále:
Je index Dow Jones se 17000 nebezpečně vysoko? Část první.
Je Dow se 17000 nebezpečně vysoko? Část druhá.
 
Pokračování příště....

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Chuck Carnevale
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.