Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 02.04.2015

Klasická technická analýza – dolar, euro, komodity (CRB, GNX), měď, ropa, zemní plyn, DGAZ, GDXJ
Dnes se budeme zabývat hlavně komoditami, ale nejprve se rychle podíváme na dolarový index a euro, které po takřka strmém pohybu začínají konsolidovat. Měsíční graf dolaru ukazuje impulsní růst po opuštění mnohaleté základny. Máme zde devět rostoucích měsíčních svíček v řadě. To je velmi působivé. Když se podíváme na poslední svíčku, tak zde vidíme dlouhý knot (stín), který by mohl být známkou poklesu. Vypadá to, že by si dolar mohl vzít oddechový čas.
Denní graf dolarového indexu ukazuje silní impulsní pohyb směrem vzhůru, který je přerušen konsolidačním praporkem a pak rostoucím zužujícím se lichoběžníkem (modře). Rostoucí struktura zužujícího se lichobětníku (černě) je silná rostoucí struktura. Dále následuje šestibodový trojúhelník (modře), který je následován začínajícím konsolidačním postranním kanálem. Poté, co cena dosáhla cílové ceny 100,20, začala konsolidovat. V současné době máme jen málo potvrzujících signálů, ale vypadá to, že jsme na začátku v úvahu připadající konsolidační fáze. Body 1 a 2 vyznačují čířku možného konsolidačního postranního kanálu. Pokud by to tak bylo, tak by to byla dobrá zpráva. V každém případě se v současné době vyplatí sledovat dolarový index podrobnějším pohledem a zařídit se podle následného vývoje.Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.