Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 17.03.2015

Klasická technická analýza – hlavní světové měny
Když se podíváme na vývoj na všech těchto rozdílných měnách, vidíme zde masivní otáčející se struktury, které zakončily rostoucí trend. Nicméně je zde také vidět, jak dlouhou cestu dolů musí ještě oslabování měn urazit, než budeme moci začít hovořit o tom, že se vývoj obrací. Mimo jiné by to mohlo znamenat, že posilování dolaru hned tak neskončí.
 
Začneme s kanadským dolarem, který prorazil modrou trojúhelníkovou formaci.

Na dlouhodobém grafu vidíme proražený trojúhelník v širší perspektivě a můžeme z toho usuzovat, že to vypadá, jako by začal další impulsní pohyb směrem dolů.
Na dlouhodobém týdenním grafu vidíme, že CAD vytvořil masivní formaci H&S na svém vrcholu a také vidíme proražení malého červeně vyznačeného trojúhelníku. 
Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.