Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Měď – technická analýza
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 19.04.2017

Měď – technická analýzaTechnická analýzaDne 12. dubna se měď vydala dolů a zamířila do konsolidační zóny. Pohyb byl doprovázen zvýšeným obchodním objemem. Nyní cena testuje resistenci na hladině 2590, což je dřívější podpora. Následná obchodní seance měla menší obchodní objem, což je znamení poklesu.
 
Svíčka ze 13. dubna má vysoký knot, což je také znamení poklesu. 
 
Indikátor On Balance Volume je také poklesový. Indikátor RSI není v extrému a má plno místa pro pokles. ADX je stále pod úrovní 15 a zatím neindikuje nový růst. Rozšíření Bollingerova pásma naznačuje zvýšenou volatilitu, která se vrátila na trh po období konsolidace. Jak cena klesá, Bollingerovo pásmo se rozšiřuje a to je také znamení poklesu. 
 
Po období malých denních rozsahů se volatilita projevuje i v rozšíření ATR. 
 
Indikátor Stochastic není přeprodaný, takže má místo pro pokračování poklesu ceny. 
 
Není vidět ani divergence v indikátorech, což by mohlo označovat změnu směru trhu. 
 

Trendová čára

 
 
Měď má před sebou velmi silnou resistenci tvořenou zelenou klesající trendovou čarou. Jde o trendovou čáru ze srpna 2011. Únorová svíčka typu doji změnila trend z rostoucího na neutrální.
 
 

Elliottova analýzaHorní hranice modrého kanálu představuje stále silnou resistenci. Měď se nyní nachází v počátečním stádiu třetí vlny a lze předpokládat zesilování poklesové hybnosti.
 
 
Zdroj: Lara Iriarte
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.