Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 17.10.2014

Méně známé akcie, které byste neměli přehlédnout
Fuel Tech (FTEK), je přední technologická společnost, zabývající se patentovanými technologiemi pro kontrolu znečištění ovzduší, optimalizaci procesů a účinného spalování. 

   
 
Overstock.com (OSTK), je on-line prodejce nabízející vše možné od kuchyňského nádobí přes nábytek, hodinky, šperky, oblečení, elektroniku, počítače až po knihy nebo pojištění.

   
 
Vertex Energy (VTNR), je společnost zabývající se recyklací průmyslových odpadů. Vertex Energie je lídrem v oblasti agregace, recyklace a zpracování uhlovodíkových zplodin.

   

Redakce: www.akcieatrhy.czVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.